Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz grandiozākajiem mācību gada atklāšanas svētkiem – "Studentu Paradīze"

Jānis Dāboliņš, 05.08.2008., 21:50

Ir noticis neticamais, lai sarīkotu visu laiku lielākos studentu svētkus "Studentu Paradīze", kopā ir apvienojušies 14 Latvijas lielāko augstskolu studenti.

plakaats_final_01No 4.augusta, "Biļešu Serviss" kasēs sākas "Studentu Paradīzes" biļešu iepriekšpārdošana."Studentu Paradīze", līdz ar "Hansabankas" jauniešu programmas "OPEN" atbalstu, šogad notiks 18.septembrī "Arēnā Rīga", kur visus studentus pulcēs un pārsteigs Latvijas populārākās grupas, dziedātāji, dīdžeji, starp kuriem "Tumsa", "Double Faced Eels", "Ella", "R.A.P.", "Labvēlīgais Tips", "DJ Crash", "DJ Gustavito" un citi. Apmeklētāju dažādo mūzikas stilu un interešu vadīti, "Studentu Paradīzes" organizatori "Arēnā Rīga" izbūvēs trīs atsevišķas skatuves. Bez tam atsevišķā zonā pasākuma apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un atrakcijās pie augstskolu un galveno atbalstītāju izklaidējošiem stendiem. Svētkus interesantākus padarīs arī labāko Latvijas deju grupu un ekstrēmo sporta veidu aktīvistu pārsteidzošie priekšnesumi.

Pagājušajā gadā "Studentu Paradīzes" organizācijā piedalījās deviņas Latvijas augstskolas un šie svētki notika trijās dažādās vietās – "Sapņu fabrikā", "Studentu klubā" un klubā "LaRocca", kopā pulcējot vairāk kā 5000 apmeklētājus. "Studentu Paradīzes" organizatori pēc pasākuma saņēma neskaitāmas pozitīvas atsauksmes un "Latvijas Studentu apvienības" gada balvu, kas liecina par projekta vērienīgumu un lietderību studentu kultūras dzīvē.

"Šogad "Studentu Paradīze" būs vēl lielāka, skaistāka un interesantāka kā jebkad iepriekš un varbūt arī kā jebkad nākotnē. "Studentu Paradīzes" draudzīgā un debešķīgā atmosfēra ar nebijušu piedzīvojumu virpuli pacels tās neskaitāmos apmeklētājus mākoņos un ikviens saņems pozitīvas enerģijas lādiņu visam nākošajam mācību gadam," komentē "Studentu Paradīzes" viens no galvenajiem organizatoriem Jānis Dāboliņš.

"Studentu Paradīzi" organizē un tajā piedalās studenti no sekojošām augstskolām: "Rīgas Tehniskā universitāte", "Latvijas Universitāte", "Biznesa augstskola Turība", "Latvijas Lauksaimniecības universitāte", "Rīgas Stradiņa universitāte", "Banku augstskola", "Latvijas Policijas akadēmija", "Informācijas sistēmu un menedžmenta augstskola", "Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola", "Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola", "Vidzemes augstskola", "Rīgas Ekonomikas augstskola", "Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija", "Transporta un sakaru institūts". Uz svētkiem aicinām arī visus pārējos, kas jūtas jauni un kuros mīt studentu gars.

Biļetes meklējiet "Biļešu Serviss" kasēs un interneta mājas lapā, "BezRindas.lv". Īpašas priekšrocības biļešu iegādē ir Hansabankas ISIC vai OPEN karšu īpašniekiem, kuri saņem 50% atlaidi un iespēju iekļūt pasākumā pa īpašo "OPEN" ieeju. Mūs atbalsta arī: "European Hit Radio", "draugiem.lv", "TV6", "FHM", "Cosmopoliten", "E3", "1188.lv", "Popcorn", "Randoms", "Double Coffee", "Respect!", "Krabjiem.lv", "NightLife", "Durex", "tt stils", "Corporate", "City fitness" un "Rīgas Dome".
Studenti dažādi – paradīze viena. Paradīze mūs vieno.splogo

5 коментариев Комментирование доступно всем.
krums, 06.08.2008. 12:46:28
Рейтинг комментария: -0.723

Cik maksās biļetes?

Designer, 06.08.2008. 14:37:36 (ip:84.237.139.223)
Рейтинг комментария: 0.634

3; 4 un 5 Ls

puslaiks, 06.08.2008. 20:13:00
Рейтинг комментария: -0.598

DJ "GUSTAVITO"!! :D:D

kā nav kauna!!!

yдалённый пользователь, 07.08.2008. 07:05:32
Рейтинг комментария: -0.034

vienkārši lieliskas grupas, es jau skrienu iepirkt biļetēnus! :D
varēja savākt tomēr kko svaigāku un mazāku honorāru prasošu, tā kā nebūtu, kas var kko normālu nospēlēt. Striķis un R.A.P. ir ok, bet vai tikai viņu dēļ vērts iet...

Irīna (irina39@inbox.lv), 13.09.2008. 17:30:25 (ip:89.201.73.229)
Рейтинг комментария: 0

vai ir vecuma ierobežojumi? :D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация