Sākusies biļešu tirdzniecība uz 9. Starptautiskā Saulkrastu džeza festivāla koncertiem

Dana Daugule, festivāla preses sekretāre, 26.06.2006., 11:33

No 21.jūnija visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās iespējams iegādāties biļetes uz 9.starptautiskā festivāla "Saulkrasti Jazz" koncertiem, kas no 24. līdz 29.jūlijam norisināsies uz festivāla radošās darbnīcas skatuves atpūtas kompleksā "Minhauzena Unda" un Saulkrastu brīvdabas estrādē.

TribandFestivāla vakara koncertos šogad būs iespējams redzēt gan labākos Latvijas džeza mūziķus - Raita Ašmaņa vadīto Jelgavas bigbendu, grupas "Save As", "Riga Groove Acoustic" un Nika Gothema un Amber kopprojektu "City 4-tet" -, gan arī iepazīties un atkalredzēties ar tādiem spilgtiem ārvalstu džeza kolektīviem kā "Triband" (Vācija), "David Becker Tribune" (Vācija, ASV), "Igor Bril and Sons" (Krievija) un "Toomas Rull Quartet" (Igaunija).

Festivāla galvenais viesis šogad būs improvizācijas ģēnijs Džons Aberkrombijs (John Abercrombie), kurš 28.jūlijā uzstāsies Saulkrastu Brīvdabas estrādē kopā ar savu "Johna Abercrombie’s Organ Trio", kurā, kopā ar slaveno ģitāristu muzicē ne mazāk virtuozi sava aroda meistari - bundzinieks Ādams Nusbaums (Adam Nussbaum) un ērģelnieks Garijs Versače (Gary Versace).

Festivāls tradicionāli noslēgsies ar diviem koncertiem Saulkrastu brīvdabas estrādē 29.jūlijā. Dienas koncertā Saulkrastu džeza festivāla radošās darbnīcas meistarklasēs uzkrātās zināšanas plašākai publikai demonstrēs festivāla meistarklašu studenti, savukārt noslēdzošo taktssvītru festivālam 29.jūlija vakarā novilks visi festivāla meistarklašu pedagogi kopā ar Gunāra Rozenberga vadīto "Mirage Jazz Orchestra", kā arī viens no Zviedrijas neatkarīgā džeza skatuves spilgtākajiem tēliem, vairākkārt Zviedrijas labākā džeza mūziķa atzinību ieguvušais saksofonists Jonass Kulhammars ar savu "Jonas Kullhammar Quartet".

Festivāla biļešu cenas: Ls 3 - 10

Pilna festivāla programma, kā arī informācija par māksliniekiem atrodama www.saulkrastijazz.lv , plašāka informācija par biļešu cenām un tirdzniecības vietām pieejama www.bilesuparadize.lv.

Saulkrastu džeza festivāls notiks jau devīto gadu. Festivālu organizē biedrība "Vasaras mūzikas sesija" ar "Bensons Auto" pilna servisa centra atbalstu. Saulkrastu džeza festivāls ir vienīgais Latvijā, kurā ne tikai jauniešiem, bet arī bērniem ir iespēja apgūt džeza mūzikai nepieciešamās prasmes, tuvoties profesionālam izpildījumam un rast motivāciju turpmākai darbībai džeza jomā, uzstājoties kopā ar saviem pedagogiem improvizācijas sesijās.

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация