"Sanctimony" svinēs 13 gadu jubileju

Deniss Denisenko, 17.09.2007., 12:23

Sestdien, 29.septembrī, plkst.20.00 mūzikas klubā "Melnā piektdiena" notiks ceturtais "Death'n'roll members" pasākums, kurā grupa "Sanctimony" svinēs 13 gadu jubileju.

Pasākumā uzstāsies arī grupa "Collide" (Rīga) un īpašie šīs jubilejas viesi "Profane Omen" (Somija).
Grupa- "Sanctimony"
"Sanctimony" 13 gadu jubilejas koncertā uzstāsies ar 1,5 stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem grupas albumiem. Lai spilgtinātu "Sanctimony" uzstāšanos, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums.

Koncertā uzstāsies arī jauna un enerģiska thrash metal grupa "Collide", kas jau ieguvusi atzinību Latvijā un Lietuvā. "Collide" spēlēs dziesmas no demo albuma un vēl arī līdz šim albumā neizdotas kompozīcijas.

"Death'n'roll members" pasākumu kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi - somu grupa "Profane omen". Grupa spēlē smagu, spēcīgu mūziku un šogad Somijā atzīta par gada labāko jauno grupu. "Profane omen" ir ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī pilnmetrāžas albumu "Beaten into submission", kas iznācis 2006.gadā. Oktobrī grupa plāno izdot jaunu albumu.

Vakara gaitā jubilejas koncerta apmeklētājiem būs iespēja profesionāla fotogrāfa vadībā nofotografēties kopā ar pašu Nelabo un grupu dalībniekiem.

"Death'n'roll members" pasākums ir iedibināta grupas "Sanctimony" tradīcija. Tajā ik gadu rudenī, kad grupa svin dzimšanas dienu, tiek pulcēti death’n’roll mūzikas piekritēji un aicināti uzstāties grupas draugi no citām mūziķu apvienībām, kā arī grupas, kuru mūzika patīk pašiem "Sanctimony" dalībniekiem. Šoruden grupa "Sanctimony" svinēs 13 gadu jubileju.

"Death'n'roll members" pasākumam izveidoti arī speciāli T-krekli ar pasākuma simboliku.

Ieeja: 5ls

www.sanctimony.lv

4 коментария Комментирование доступно всем.
keder, 17.09.2007. 15:52:09
Рейтинг комментария: 0

forši mati ;D

yдалённый пользователь, 17.09.2007. 16:51:53
Рейтинг комментария: 0

Do :DD

Patīk man viņi (mati) un puiši

aizvakar, 17.09.2007. 19:27:27
Рейтинг комментария: 0

bugieriitim jeekabam buus ko pasviist 1,5h :D lai veicas!!!

yдалённый пользователь, 18.09.2007. 14:42:44
Рейтинг комментария: 0

jāsvīst bū visiem;D

bet nuu, es tur laikam būšu 8)
jo dienas, jo vairāk gribas.kā nekā, jubilejas koncim jābūt labākam, nekā citiem končiem, kas melnajā 5dienā bijuši;))

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация