"Sanctimony" svinēs 15 gadu jubileju

Deniss Denisenko, 31.10.2009., 22:27

No 19. līdz 21.novembrim Baltijas galvaspilsētu mūzikas klubos notiks jau sestā "Death`n`roll members" pasākuma koncerti, kurā grupa "Sanctimony" svinēs 15 gadu jubileju.

Pasākumos uzstāsies grupas "Rebel Riot" (Rīga) un īpašie viesi "Profane Omen" (Somija).

Šogad, par godu grupas apaļajai jubilejai, uzstāšanās notiks trijās Baltijas galvaspilsētās, pasākumu sēriju atklājot ceturtdien, 19.novembrī "Tapper" klubā Talli nā, Igaunijā. Piektdien, 20.novembrī koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena", Rīgā un pasākumu sērija noslēgsies sestdien, 21.novembrī klubā "Muse", Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Grupa  savā 15 gadu jubilejas koncertā, uzstāsies un priecēs savus fanus, ar vairāk nekā stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem, kā arī līdz šim nedzirdētas, jaunas dziesmas no topošā albuma. Lai spilgtinātu Sanctimony uzstāšanos un atzīmētu "Death`n`roll members" pasākuma sesto gadskārtu, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums. 
Koncertos uzstāsies arī jaunā, bet popularitāti iemantojusī grupa "Rebel Riot", kura spēlē hard rock un heavy metal stilā. Koncertu sēriju kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi - somu grupa "Profane Omen". Grupa spēlē smagu, spēcīgu mūziku un 2007.gadā Somijā atzīta par gada labāko jauno grupu. "Profane omen" ir ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī divus pilnmetrāžas albumus, no kuriem pēdējais "Inherit The Void" 2009.gadā izdots ierakstu kompānijas "Playground" paspārnē.

"Death`n`roll members" pasākums ir iedibināta grupas "Sanctimony" tradīcija. Tajā ik gadu rudenī, kad grupa svin dzimšanas dienu, tiek pulcēti death’n’roll mūzikas piekritēji un aicināti uzstāties grupas draugi no citām mūziķu apvienībām, kā arī grupas, kuru mūzika patīk pašiem Sanctimony dalībniekiem. Šoruden grupa "Sanctimony" svinēs 15 gadu jubileju un atzīmēs "Death`n`roll members" pasākuma 6. gadskārtu.

"Death`n`roll members" pasākumam izveidoti arī speciāli T-krekli ar pasākuma simboliku.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
Kaspars Derjagins, 31.10.2009. 23:19:01 (ip:212.93.100.151)
Рейтинг комментария: 0.006

ak dies' kā dzers! uh kā lustēsies'!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация