"Sensation White" biļetes kļūs dārgākas

Aija Garoza, 12.05.2008., 20:44

Uz gada lielāko deju mūzikas notikumu– "Sensation White", kas notiks 7. jūnijā Arēnā Rīga pārdotas jau vairāk kā 8000 biļetes.

Paredzams, ka šīs nedēļas laikā regulārās Sensation White biļetes, kas maksāja 35 Lvl, tiks izpārdotas un turpmāk tās maksās 37 Lvl. . Arī Vip biļetes cenas kļūst dārgākas – turpmāk to cena ir 80 Lvl un De Luxe biļetes ar papildus ekstrām īpašājā Deluxe Deck – par 150 latiem. Lmt kluba biedriem ieejas biļetes cena – 50 lati, privāto ložu biļetes maksās 35 latus visu laiku. Jau informējām, ka 2008.gada 7. jūnijā Rīgā, Arēnā Rīga notiks pasaules vadošais deju mūzikas notikums Sensation White. Šogad pasākuma tēma – Mīlestība. Ieeja tikai baltās drēbēs.

Jau informējām, ka Sensation White dīdžeju line-up sastāda tādi pasaulslaveni mākslinieki kā David Guetta (Fr), Fedde Legrand (Nl), Markus Schulz (D), Benjamin Bates (Nl), Michael Burian (Cz) un Bogdan Taran (Lv).

„Sensation White” 2008. gada jūnijā Latvijā piedāvās programmu „Love”, kas izpelnījusies atsauksmes kā viena no labākajām Sensation White programmām. Šī pasākuma scenogrāfija veido Ēdenes dārzu. Latviju sagaida pasaulē grandiozākais un iespaidīgākais deju mūzikas šovs. Kvalitatīva un jaudīga skaņas aparatūra, pasaules vadošie dīdžeji, neredzētas pirotehnikas, gaismas un lāzeru performances .

Organizatori atgādina, ka ieeja pasākumā ir no 18 gadu vecuma. Dress code - Balts – gan virs jostas, gan zem jostas.

Svarīgi, ka šovs sāksies plkst. 22:00. Lūdzam apmeklētājus ierasties arēnā līdz 22.00, jo šova sākums ir ļoti iespaidīgs, ne mazāk iespaidīgs kā viss šovs kopumā, turklāt scenogrāfija ir secīga un vienota, tāpēc, lai nenokavētu daudz interesantu priekšnesumu, organizatori aicina viesus ierasties jau sākot ar durvju atvēršanu plkst. 20.00. Atceroties pagājušo gadu, kad šovs jau bija sācies un daudzi vēl tikai centās tikt arēnā, tas sagādāja neērtības ne tikai pašiem apmeklētājiem, bet arī māksliniekiem un organizatoriem.

Arēnas durvis vērs no plkst.20:00, šovs sāksies plkst.22:00 un turpināsies vairāk kā 8 stundas. Durvis vērs ciet plkst. 7:00 nākamajā rītā.

Biļetes uz Sensation White ir pieejamas BiļešU Servisa, Reklamarket kasēs un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

2 коментария Комментирование доступно всем.
neviens, 12.05.2008. 20:47:00
Рейтинг комментария: -1.524

wouuuu, jau skrienu jeb ripoju ar kaljasku!

yдалённый пользователь, 13.05.2008. 12:52:34
Рейтинг комментария: 0.074

Ļoti laba ziņa.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация