Raidījums "Siena šķūnis" atdzimst jaunās skaņās "Latvijas Mūzikas Kanālā"

Sigita Paegle, 27.06.2007., 06:08

No 25. jūnija "Latvijas Mūzikas Kanāls" (LMK) sāka demonstrēt skatītājiem labi pazīstamo Igora Siliņa dzīvās mūzikas raidījumu "Siena šķūnis".

Pēc pusotra gada pārtraukuma raidījums atgriežas ēterā, katru nedēļu skatītājiem piedāvājot kādas pazīstamas grupas vai izpildītāja uzstāšanos.

Katru nedēļu raidījumā „Siena šķūnis” skatītājiem būs iespēja vēlreiz noskatīties dažādu grupu koncertus, kā arī atcerēties, kā izskatījās un kādu mūziku spēlēja dažādas grupas un izpildītāji pirms vairākiem gadiem. Pirmā raidījuma viesi būs grupa „The Hobos”, kam sekos „R.A.P.”, „Soundarcade” un „Hospitāļu iela”.

Kopš brīža, kad „Siena šķūnis” savas gaitas sāka LTV1 ēterā ir sagatavoti vairāk nekā 110 raidījumi. Kā pastāstīja raidījuma ilggadējais vadītājs Igors Siliņš, „Siena šķūņa” atgriešanās ekrānos ir ievērības cienīgs notikums: „Putekļainā plauktā šiem raidījumiem nav vietas, tāpēc mēs ar prieku rādīsim tos skatītājiem, jo viņi spēs tos novērtēt!”.

„Siena šķūņa” repertuārs ir plašs - sākot ar savdabīgo grupu „Aparāts” un vokāli instrumentālo apvienību, aktieru - mūziķu kopumu "Regīna" līdz beidzot ar latviešu mūzikas klasikas grupām „Līvi”, „Dzeltenie pastnieki”, „Eolika”, „Jumprava”, „Labvēlīgais tips” un „Pērkons”. Netiks aizmirsts arī par tādām grupām kā „R.A.P.”, „Autobuss debesīs”„Z - scars”, Fomins un Kleins, „Tumsa”, „Hospitāļu iela” un citiem.

„Tas, ka raidījumu „Siena šķūnis” atkal rādīs ēterā ir ļoti forši, jo tad to varēs redzēt ne tikai skatītāji, bet arī grupas dalībnieki. Es, piemēram, vairs pat neatceros, kā man izskatās čirkaini mati, būs smieklīgi paskatīties!” teica grupas „The Hobos” solists Rolands Ūdris, tautā saukts arī par Ūdrīti.

Līdzīgu viedokli pauda grupas „Soundarcade” puiši un „R.A.P.” solists Artis Dvarjonas, kuri bija ļoti patīkami pārsteigti par raidījuma „Siena šķūnis” atkal atgriešanos TV ekrānā.

Atgādinām, ka “Latvijas Mūzikas Kanāla” tiešraides 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties ne tikai www.lmk.lv  , bet arī portāla Tvnet Online TV sadaļā un „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklos.


5 коментариев Комментирование доступно всем.
jānis, 27.06.2007. 06:13:37
Рейтинг комментария: 1.043

Apsveicami!

yдалённый пользователь, 27.06.2007. 11:45:02
Рейтинг комментария: 0

patīkama apziņa.

čalis, 27.06.2007. 15:26:37
Рейтинг комментария: 0

Hmmm būs jāpaskatās Hospitāļu ielu!

yдалённый пользователь, 27.06.2007. 15:49:13
Рейтинг комментария: 0

O! Super!

rxx, 27.06.2007. 17:41:19
Рейтинг комментария: 0

labaisss! :) Tur varēja redzēt, kuram ir iekšā un kuram nav... :)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация