Untitled Paziņo: Silent Disco Atgriežas Rīgā Ar Pasākumu Silent Disco. Winter Edition

Aija Garoza, 20.11.2007., 12:21

Vienreizēja pieredze - Silent Disco. Winter Edition - atkal Rīgā, tikai vienu nakti, 30. novembrī, plkst. 22.00 Rīgas Kongresu namā.

Silent Disco apmeklētājiem sniedz nebijušu vienas nakts kluba pieredzi un ir viena no šībrīža aktuālākajām inovācijām izklaides industrijā.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv  

Dažādi pasaules mēroga mūzikas festivāli arvien vairāk un uzstājīgāk pieprasa Silent Disco klātbūtni savos festivālos, kopš tās pirmais uznāciens Lielbritānijā Glastonberijas Festivālā 2005. gadā sajūsmināja tūkstošiem interesentu!

Šobrīd Silent Disco ir jebkura festivāla lielākā un neparastākā sensācija. Tā ar saviem deju miksiem - hard house, punk, disco, salsa, 20to gadu swing, alternative, world, electro, hardstyle, gabber un Dixieland, aizrauj neskaitāmus starptautiskus izklaidēties gribētāju pūļus no Rumānijas līdz Īrijai, Francijā un Latvijā, un Benicassim Festivālā Spānijā. Šī gada Lielbritānijas festivālu sarakstā iekļauts arī Glastonberijas Festivāls (Parka un deju zona), T in the Park, Carling Weekends, Electric Picnic un Edinburgh Fringe.

Double Channel Silent Disco - divu kanālu Silent Disco bezvadu austiņas - sniedz apmeklētājam iespēju izvēlēties, pie kādiem ritmiem tas dotajā brīdī vēlas dejot, ļaujot gan atpūsties, gan dejot izvēlētās mūzikas pavadījumā un atbalstot savu iemīļotāko DJ. Tieši Silent Disco. Winter Edition apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt šo divu kanālu sistēmu pirmo reizi Latvijā. Oriģinālais Silent Disco ir apvienības 433fm.com ideja.

Silent Disco. Winter Edition programmu Rīgas Kongresu namā vadīs Silent Disco idejas autors Michael Minten (dj OD) un Ernst Walgenbach (dj Steven Guts) no Nīderlandes, kā arī speciālie viesi - populāri DJi no apvienības JAFFA RĪGA.

Dj OD ir izbijis radio producents, televīzijas direktors un redaktors, rock&roll grupas tūres menedžeris un skaņu inženieris. Viņš mīl hard beats, taču esiet gatavi sastapties ar viņa senču saknēm - Balkānu mentalitāti. Dj OD ir ballīšu karalis, viņš jebkuru pūli iekustinās tā, kā neviens cits.

Dj Steven Guts ir jauns, sparīgs un aizrautīgs mūzikas autors, izpildītājs, dziedātājs un mūzikas fanāts, kurš jau no 15 gadu vecuma, kopš atklāja savu mūzikas, labas gaumes un īpašas skaņas izjūtu, aktīvi sadarbojas ar Roterdamas klubu ķēdi. Ar savu smaidu un jautrību, dažreiz arī absurdām anekdotēm viņš miksē indie, big beat, breakz, electro, hip hop, techno, house un vintage soul gabalus.

Pirmo reizi Latvijā šāds pasākums notika 2006. gada 19. augustā, kad Rīgas svētku ietvaros, stāvvietā pie Latvijas Nacionālās operas, Silent Disco pulcēja 2000 pasākuma apmeklētāju un tajā piedalījās DJ NO (Nīderlande), Kaspars Bindemanis un Mixmasters AG & Raitis.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация