Silent Disco. Winter Edition vienā naktī Kongresu namu pārvērtīs par deju klubu

Aija Garoza, 23.11.2007., 09:01

30. novembrī Rīgā atgriežas vienas nakts kluba pasākums - Silent Disco. Winter Edition!

SilentDj djODDejas pilnīgā klusumā notiks Kongresu namā. „Šī pasākuma norises vieta nav izvēlēta nejauši. Jau vairākus gadus mūsu rīkotās Reklāmas Rīmu nakts laikā Kongresu nama gaiteņi pārtop par jautru burziņu, kurā apvienības Jaffa dīdžeju mūzikas pavadībā reklāmas rīmas starpbrīžos izklaidējas dejojot. Taču tās pauzes ir īsas un par īstu naktsklubu Kongresu nama telpas pirmo reizi pārvērtīsies tieši Silent Disco.Winter Edition laikā,” saka Mārcis Gulbis, projekta producents.

Kongresu nams 30. novembrī pārtaps naktsklubā ar iespaidīgu gaismas aprīkojumu, īpašu noformējumu, kafejnīcām un atpūtas - chill out zonu. Kongresu namā būs viss, kam jābūt kārtīgā naktsklubā, pat ja naktsklubs atveras tikai uz vienu nakti. Taču šis klubs atšķirsies no visiem pārējiem ar to, ka tajā nebūs skaņas - mūzika būs dzirdama tikai caur divkanālu bezvadu austiņām, ko katrs apmeklētājs saņems pie ieejas un pasākuma laikā pats varēs izvēlēties vienu no divām dzīvajām Dj programmām, ko spēlēs Dj Od un Dj Steven Guts no Nīderlandes un apvienības Jaffa dīdžeji no Rīgas.

Pasākumā vienlaikus varēs atrasties ne vairāk kā 1300 apmeklētāju. Tāpēc organizatori iesaka biļetes pirkt laicīgi, jo dejotgribētāju ir daudz, bet biļešu skaits ir ierobežots. Līdz pat pasākumam vēl vari iegādāties kādu no atlikušajām biļetēm „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā, www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv .
SilentDJ Steven Guts
Silent Disco. Winter Edition programmu Rīgas Kongresu namā vadīs Silent Disco idejas autors Michael Minten (dj Od) un Ernst Walgenbach (dj Steven Guts) no Nīderlandes, kā arī speciālie viesi - populāri Dji no apvienības Jaffa Rīga. Dj Od ir izbijis radio producents, televīzijas direktors un redaktors, rock&roll grupas tūres menedžeris un skaņu inženieris. Viņš mīl hard beats, taču esiet gatavi sastapties ar viņa senču saknēm - Balkānu mentalitāti. Dj Od ir ballīšu karalis, viņš jebkuru pūli iekustinās tā, kā neviens cits. Savukārt Dj Steven Guts ir jauns, sparīgs un aizrautīgs mūzikas autors, izpildītājs, dziedātājs un mūzikas fanāts, kurš jau no 15 gadu vecuma, kopš atklāja savu mūzikas, labas gaumes un īpašas skaņas izjūtu, aktīvi sadarbojas ar Roterdamas klubu ķēdi. Ar savu smaidu un jautrību, dažreiz arī absurdām anekdotēm viņš miksē indie, big beat, breakz, electro, hip hop, techno, house un vintage soul gabalus.

Pirmo reizi Latvijā šāds pasākums notika 2006. gada 19. augustā, kad Rīgas svētku ietvaros, stāvvietā pie Latvijas Nacionālās operas, Silent Disco pulcēja 2000 pasākuma apmeklētāju un tajā piedalījās Dj No (Nīderlande), Kaspars Bindemanis un Mixmasters Ag & Raitis.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
yg, 01.12.2007. 23:14:23 (ip:87.226.10.200)
Рейтинг комментария: 0

Fotoreportāža no pasākuma:
http://www.easyget.lv/muzika/read/4046/

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация