Skaties LMK "The Hobos", "Gunārs Kalniņš & GG Choir" un Latvijas Muzikālās Līgas dalībnieki mežā raidījumā „Aizkulises”.

Latvijas Mūzikas Kanāls, 01.09.2007., 21:36

No 3. līdz 9. septembrim Latvijas Mūzikas Kanālā raidījums „Nedēļas mākslinieks” ar The Hobos, kā arī „Tele2 Baltic Beach Party The Hobos” koncerts. Igora Siliņa raidījumā „Siena šķūnis” viesosies „Gunārs Kalniņš & GG Choir”.

Raidījumā „Aizkulises” būs iespēja redzēt Latvijas Muzikālās Līgas dalībniekus u.c. mūziķus, piedaloties orientēšanās sacensībās, kā arī pasākuma „after party”.

Šonedēļ raidījumā „Nedēļas mākslinieks” grupas „The Hobos” nemainīgais sastāvs Rolands Ūdris, jeb Ūdrītis (vokāls), Mārtiņš Burkevics (bass) un Egons Kronbergs (ģitāra) stāstīs par grupas un katra dalībnieka pirmsākumiem mūzikā, ikdienas gaitām, kā arī izrādīs savu studiju.
Raidījumus „Nedēļas mākslinieks” darba dienās plkst. 16:20, 21:40 un 2:20, brīvdienās 12:20, 19:20, 22:20 un 3:20.

Daudzi populāri Latvijas mūziķi Priedainē izmēģināja spēkus “Latvijas Muzikālās Līgas” orientēšanās sacensībās sporta trases “Magnēts” 51.etapā. Raidījumā „Aizkulises” skatītājiem būs iespēja redzēt, kā mūziķi sportoja un pēc pasākuma izklaidējās.
Raidījumus „Aizkulises” darba dienās plkst. 13:00 un 19:40, brīvdienās 18:00.

Šonedēļ raidījumā „Siena šķūnis” Gunārs Kalniņš & GG Choir kopā ar Igoru Siliņu bārā „Uz Austrumu robežas”.
Raidījumus „Siena šķūnis” ēterā darba dienās plkst. 9:40 un 21:20, brīvdienās 17:20 un 5:20.

Darba dienās plkst. 12:20 un 20:20, brīvdienās 13:20 un 2:20 skatītājiem ir iespēja redzēt rubriku „Latvijas Muzikālā Līga” (LML), kurā var redzēt LML video versijas, kā arī jaunumus saistībā ar šo lielo pasākumu. Sīkāka informācija par LML www.lmk.lv/lml.

Iknedēļas raidījumu LMK TOP10 var redzēt katru dienu plkst. 10:00 un 22:00. Raidījumu vada lieliskā Anna Lieckalniņa.

Ceturtdienās, piektdienās un sestdienās plkst. 7:00 LMK skatītāji var mosties kopā ar Kling Klang LMK Rīts raidījuma vadītājiem Annu Lieckalniņu un Marku (Double Faced Eels vokāls). Raidījums ir jautrs un aspārtīgs.

Vēlās nakts stundās nostaļģiskākiem LMK skatītājiem ir iespēja skatīties rubriku LMK Silīte, kurā tiek rādīti daudzu grupu pirmsākumi, gan mūzikā, gan video klipu radīšanā. Katru darba dienu plkst. 3:00.

Pilnu Latvijas Mūzikas Kanāla nedēļas programmu var redzēt žurnālā „Rīgas Viļņi”, nedēļas izdevumā „TV atpūta”, kā arī LMK mājas lapā www.lmk.lv.

Atgādinām, ka “Latvijas Mūzikas Kanāla” tiešraides 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklos, www.lmk.lv, kā arī portāla www.tvnet.lv Online TV sadaļā.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация