Solīds pasākums klubā "Depo"

Guntis Vanags, 28.12.2006., 22:41

Īsi pirms šī gada noslēguma, piektdien, 29. decembrī klubā DEPO iecerēts ļoti solīds pasākums. Idejas iniciatori ir šīs nakts galvenie vaininieki, vīri no projekta 7 pieauguši vīrieši, kurā savu spēkus apkopojuši grupu S.I.L.S., Tesa, Soundarcade dalībnieki. Lieta tāda, ka projekta dalībnieki uzstājas tikai uzvalkos un arī citādi uz skatuves uzvedas dikti kulturāli, šī iemesla dēļ, lai panāktu pilnīgu saskari ar publiku, viņi vēlas, lai arī publika ierastos attiecīgi sagatavojusies.

Solīds pasākums klubā "Depo"No šejienes arī lūgums publikai uz pasākumu ierasties vakartērpos, vēršoties pie citiem vakara apmeklētājiem, lietot uzrunu „kundze” vai „kungs”, nelietot rupjus vārdus, bet dzirdot, ka kāds tādus lieto, nekavējoties novērsties. Der ielāgot, ka visi, kuri ieradīsies vakartērpos šķērsojot kluba ieeju, tiks pie atlaides 2 Ls apmērā. "Depo" durvju sargi solījušies piešķirt atlaidi visiem, kas būs centušies saģērbties mazliet svinīgāk kā parasti un nebūs slinki norādīt uz iemesliem, kādēļ viņu apģērbs pieskaitāms pie vakartērpa.

Speciāli šim vakaram visi 7 pieaugušie vīrieši gatavojas ar pilnu atbildības sajūtu – norit spraigs mēģinājumu process, tiek pieslīpētas šova detaļas, kā dēļ tieši šo reizi varētu uzskatīt par pirmo nopietno atrādīšanos publikai.

Pieminēšanas vērti ir arī pārējie vakara dalībnieki. Slavenākā Latvijas punk grupa PND, tikai nesen atjaunojusi savu darbību, rekrutējot savās rindās Soundarcade ģitāristu Lauri Ābeli. Lielākais Latvijas punk/hc scēnas šī gada atklājums grupa Pirdienu Vitamīni, atbilstoši vakara atmosfērai, solās mazliet koriģēt savu uzstāšanos, lietojot dažās savās dziesmās korektākus terminus. Nav zināms kādus pārsteigumus gatavo grupa Burning Rolls-Royces, kura agrāk mazliet savādākā komplektācijā un skanējumā bija pazīstama ar nosaukumu VIA Baltica, tomēr skaidri zināms, ka pārsteigumi gaidāmi no dj Guntis, kurš sola publikai piemeklēt daudzus solīdus gabalus, kuru laikā kungi un dāmas varēs parādīt jau agrāk sagatavotus deju soļus.

5 коментариев Комментирование доступно всем.
čalis, 28.12.2006. 22:57:01
Рейтинг комментария: 0

izklausās ļoti interisanti!

yдалённый пользователь, 29.12.2006. 07:20:22
Рейтинг комментария: 0

pa daudz jau uz to depo sanāks iet. nauda nauda. iešu šodien labāk uz andrejsalu.

Gnese, 29.12.2006. 12:27:56 (ip:87.110.198.145)
Рейтинг комментария: 0

Kas šodien Andrejsalā?

jānis, 29.12.2006. 13:31:34
Рейтинг комментария: 0

Nebūtu es slims būtu šajā pasakuma 110%! ;)

yдалённый пользователь, 03.01.2007. 12:56:34
Рейтинг комментария: 0

hmm..nu es biju andrejsalaa, bet man teica ka liela dalja shito zolido viirieshu bijushi hmm piedzerushies un tas bij garaam. bet ta it ka interesanti un feini.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация