Somijas meiteņu metāla grupu desants klubā "Depo"

Klubs "Depo", 12.01.2010., 19:49

15. janvārī klubā "Depo" būs unikāla iespēja redzēt 3 Somijas vadošo meiteņu metāla grupu "Manzana", "Teardown" un "For Selena and Sin" uzstāšanos.

Visas grupas spēlē melodisku metālu ar nelielu pop un gotiskās mūzikas ietekmi, visas ir ar meiteņu vokālu un visās līdzās tradicionālajiem metal grupu instrumentiem tiek izmantoti arī sintezatori, elektronika. Šķiet, ka Somija pēc grupas "HIM" panākumiem ir kļuvusi par galveno šādas mūzikas eksportētāju. Vēl salīdzināšanai varētu piesaukt grupas "Anathema", "Katatonia", "Nightwish". Grupu uzstāšanās "Depo" notiks "Female Fronted Rock Metal" tūres ietvaros, kuras laikā grupas uzstājās 7 valstīs.

"For Selena and Sin" pastāv kopš 2004. gada, kopš 2005. gada tā darbojas Dānijas metal mūzikas izdevniecības "Mascot Records" paspārnē. Grupas bilancē ir 2 albumi, pēdējas iznācis pagājušajā gadā, tas tika ierakstīts Zviedrijā un tajā iekļautas 12 lipīgas dziesmas, arī versija K. Minogas dziesmai "Confide in me" un šobrīd Somijā aktuālā grupas dziesma "Psycho Lovera".

"Teardown" pastāv jau kopš 2001. gada un tās kontā ir 3 albumi.

"Manzana" ir slavenākā no šīm trijām grupām, kā arī viena no slavenākajām šāda stila grupām ne tikai Somijā, bet visā Eiropā. Grupa tika izveidota 2003. gadā, tās 2006. gadā izdotais debijas singles "Falling to Pieces" uzrāpās līdz 2 vietā nacionālajā topā, bet tam sekojošais albums "Nothing As Whole As A Broken Heart" sasniedza 24. vietu. Albums saņēma lielu daudzumu slavinošu atsauksmju un bija daudzu mēdiju uzmanības centrā, vēlāk ar "Playground International" palīdzību tas tika izplatīts 25 valstīs. 2008. gadā tika izdots grupas 2. albums "Babies Of Revolution".

Ieeja brīva.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация