Šovakar akustiskais koncerts Studentu klubā

Grupa "Iva", 12.11.2008., 14:13

Uzstāsies divas muzikālās apvienības – "Iva" un "Jorspeis".

Šīs grupas plašāka publika ir iepazinusi, lielā mērā pateicoties uzvarai radio SWH raidījuma "Priekšnams" topā. Iva uzvaras laurus plūkusi pavisam nesen, ar singlu "Highway" topa pirmajā vietā noturoties visu oktobra mēnesi. Savukārt "Jorspeis" ar savu pirmo singlu "Debesis ir tuvu klāt" "Priekšnamā" startēja pirms gada un uzvaras gājienu turpināja radio SWH Top 20, kurā sasniedza 2. vietu.

Grupa "Iva" pastāv nedaudz vairāk par gadu, kaut arī tās vokāliste un dziesmu autore Vita Ivaškeviča dažādām auditorijām uzstājas jau krietni sen. Ar Vitas rakstīto mūziku līdz šim tikuši iepazīstināti festivālu "Bildes" un "Tu esi pamanīts" klausītāji Latvijā, bet grupas plāni sniedzas tālāk, plānojot nākamā gada pavasarī uzstāties Eiropas Kultūras festivālā Francijā un mūzikas klubos Vācijā.

Šobrīd grupa strādā pie pirmā albuma ieraksta, kas tiks izdots nākamā gada sākumā, kā arī pavisam drīz gatavojas prezentēt singla "Highway" videoversiju.

Koncerta apmeklētājus "Iva" iepazīstinās ar autormūziku, kas radusies bluegrass (Amerikas mūsdienu folka) ietekmē, gan ar pop un rock, gan ar jazz un blues elementiem, turklāt grupa atskaņos arī vairākas ne-Ivas kompozīcijas.

Otru vakara dalībnieku - grupu "Jorspeis" - 2007. gada vasarā dibināja Linda un Māris Prinduļi, kuri nāk no Kuldīgas. Patlaban gan "Jorspeis" bāzējas Rīgā. Neparasto grupas nosaukumu ir iedvesmojis portāls "myspace", radot jaunu vārdu "Jorspeis", kuram nav konkrētas nozīmes latviešu valodā, taču tas līdzinās angliskajam "your space", kas tulkojumā nozīmē "vieta tev". Pēc šī gada sākuma veiksmīgās debijas grupa nesen klajā nāca ar jaunu singlu - "Beautiful", kas dzirdams lielākajās Latvijas radiostacijās.

"Jorspeis" pārstāv plašo pop-roka mūzikas žanru ar folk un indie un folk stila stila iezīmēm.

Ieeja klubā no plkst. 19:00, koncerta sākums ap plkst. 20:00.
Ieejas maksa: studentiem 2,00 Ls; ne-studentiem 3,00 Ls.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация