Stars of the Lid Rīgā

Renāte Auziņa, 03.09.2009., 14:08

24.oktobrī Rīgā koncertēs Teksasas ambientā drone un postroka leģendas Stars of the Lid. Šis koncerts notiks Anglikāņu baznīcā, Skaņu meža koncertsērijā Mūzika sakrālajā telpā, kuras ietvaros jau spēlējusi kulta grupa Sunn O))).

Stars of the LStars of the Lid Rīgāid kopš 1993.gada ir apbūruši koncertu apmeklētājus ar savām teju reliģiski suģestīvajām melodijām. Izdzēšot robežu starp popmūziku un kompozīciju, viņu koncerts uzrunās gan postroka, gan klasiskās mūzikas cienītājus.

Grupas kodols ir teksasieši Braiens Makbraids un Adams Viltzī. Mūziķi ir ietekmējušies no ambientās mūzikas pioniera Braiena Īno, postrokeriem Labradford, 1980.gadu klasiķiem Talk Talk, komponistiem Arvo Perta, Gevina Braiersa, Kloda Debisī un Ērika Satī. Viņi spēlē ēterisku mūziku ar ģitārām, vijolēm un čelliem. Ritmu trūkumu kompensē skaņas slāņu uzplūdi un atplūdi, tādējādi piešķirot skaņdarbiem spēcīgu dinamiku. Stars of the Lid albumi allaž ir izpelnījušies augstākos kritikas vērtējumus respektablākajos mūzikas portālos kā Pitchfork Media, Dusted Magazine, Stylus.

Grupas mūziku publicē respektablā Čikāgas neatkarīgās mūzikas izdevniecība Kranky Records, kuras paspārnē ir arī tādas grupas kā Godspeed You Black Emperor, Deerhunter, Pan American un Labradford. Tiek uzskatīts, ka Stars of the Lid albums And Their Refinement of the Decline ir viens no spēcīgākajiem muzikālajiem vēstījumiem Kranky 16 gadus ilgajā vēsturē. Eiropā grupai notiek divi koncerti – Krakovā un Rīgā.

Biļetes iepriekšpārdošanā: Ls 7, pie ieejas – Ls 10.
Telpas nelielās ietilpības dēļ vietu skaits ir ierobežots.

Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās.

Informācija:
www.myspace.com/starsofthelid
www.skanumezs.lv


 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация