Stoner rock vakars klubā "Depo"

Guntis Vanags, 11.08.2009., 13:57

13. augustā klubā "Depo" notiks koncerts, kurā uzstāsies 2 labas Latvijā maz pārstāvētā stoner rock vienības – mūsu pašu The Blackout un Mavourneen no Dānijas.

Tāpat koncertā piedalīsies rokgrupas Ghettozloba un Tautas dēli.

Stoner rock kombinē elementus no psihodēliskā roka, blūzroka un doom metāla, tam parasti ir lēns vai vidējs temps, zemu noskaņotas ģitāras, smags bass un melodisks vokāls. Stils radās 90-to gadu sākuma, par tā pionieriem tiek uzskatītas grupas Kyuss un Sleep, bet mūsu platuma grādos zināmākā šī stila grupa ir Queens of the Stone Age.

Mavourneen ir veca Dānijas neatkarīgā grupa, kura pastiprinātu interesi par sevi radīja pēc tam, kad tā 2005. gadā no provinces pārcēlās uz Kopenhāgenu. Kopš tā laika grupa intensīvi koncertējusi gan uz andergrounda, gan lielu, prestižu klubu skatuvēm gan savā dzimtenē, gan ārzemēs, kas ļāvusi iekarot autoritatīvos mēdijos reputāciju kā grupai, kuru ir jāredz. Tiek atzīts, ka grupa ir spilgts stila paraugs un šobrīd ir labākā Dānija stoner rock grupa un kā arī viena no labākajām šīs valsts smagā roka vienībām. Lai gan grupas dziesmas ir guvušas lielu popularitāti Dānijas radio un TV stacijās, tās debijas albuma iznākšana gaidāma tikai šī gada rudenī. Grupa DEPO uzstāsies ceļā uz Fontaine festivālu.

Mūsu pašu The Blackout līdzīgi kā viesi ir labākie stila pārstāvji savā valstī un šajā vakarā apmeklētājiem varētu būt grūti noteikt, kura no šīm grupām ir labākā, jo vietējā komanda pēdējā laikā izveidojusies par profesionālu, spilgtu, artistisku komandu, kuras uzstāšanās vienmēr ir enerģijas pilnas un pārliecinošas. 2007. gadā nostiprinājies grupas pašreizējais sastāvs, Latvijas mūzikas kanālos vērojams grupas klips Rats in a sewer, bet tikai mēnesi atpakaļ grupa nodeva vērtēšanai savu debijas albumu, kurš pieejams mūsu laikos vispopulārākajā formātā – digitālajā, lejupielādei.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация