"Strange Attractor" klubā "Depo" 20. aprīlī

Guntis Vanags, 10.04.2006., 18:09

20. aprīlī klubs "Depo" piedāvā Latvijas apstākļiem unikālu iespēju – klausīties augstākās klases ambient trip-hop projekta "Strange Attractor" koncertu tam atbilstošā, intīmā atmosfērā nelielā klubā ("Depo").

Strange AttractorKoncerts ieplānots nelielai auditorijai ne lielākai par 150 cilvēku, kas ļaus rasties ciešākam kontaktam starp māksliniekiem un zāli.

Līdz ar to klubs vēlas oponēt Latvijā valdošajai koncertu rīkotāju politiku, kad šāda stila projekti tiek piedāvāti neatbilstoši lielās telpās par neadekvāti dārgām cenām, kā rezultātā koncerti pārvēršas par nemitīgu PR un reklāmas kampaņu, kurā koncerta apmeklētājiem daudz svarīgāk ir apliecināt, ka viņi var atļauties un ka viņi apmeklē šādus koncertus, nevis gūt patiesu baudu no mūzikas.

Projektā "Strange Attractor" apvienojušies "The Legendary Pink Dots" dalībnieks, pūšamo instrumentu virtuozs Niels van Hoorn un projekta "Sonar Lodge" mūziķi – pieredzējis producents, elektronisko instrumentu pārvaldītājs Richard van Kruysdijk un Burundī dzimusī tumšādainā vokāliste Marie-Claudine Vanvlemen. Nākamo trešdien, 13. aprīlī nāk klajā tā debijas albums Everything Is Closer, kuru var noklausīties tā izdevniecības mājas lapā. Tā ir atmosfēriska, asociatīva mūzika, kas nojauc robežas starp džezu, ambient un elektroniku.

Niels Van Hoorn ir ilglaicīgs jau 2 reizes klubā "Depo" pabijušās, leģendārās kulta grupas "The Legendary Pink Dots" dalībnieks, caur kuru viņš ir pazīstams kā atraktīvs, augstākās klases dažādu akustisko un elektronisko pūšamo instrumentu un efektu pārvaldītājs. Par šo instrumentu un efektu grupu viņš rūpējas arī savā jaunākajā projektā "Strange Attractor". Niels van Hoorn pazīstams pēc sadarbības ar vairākiem pasaulslaveniem izpildītājiem, pazīstamāko starpā minami drum & bass projekts Voltage, Mark Spybey's (Psychic TV, Zoviet France), Dead Voices On Air, The Tear Garden (Edward Ka-Spel (LPD) + Cevin Key's (Skinny Puppy)), Lydia Lunch, The Anubian Lights un daudzi citi.

Richard van Kruysdijk savā pirmajā grupā kā bundzinieks iesaistījās jau 1986. gadā. Pazīstams kā izpildītājs, producents un videomākslinieks. No 1992. gada ilglaicīgi sadarbojās ar eklektisko vācu grupu Phallus Dei. 1997. gadā kopā ar melnādaino dziedātāju Marie-Claudine Vanvlemen izveidoja džezīgo leftfield pop/dance mūzikas projektu Sonar Lodge. Kā mūziķis, remiksētājs, producents piedalījies veselas rindas mākslinieku ierakstos. 2000. gadā kopā ar Aardvarck, Madcap, David Caron un Sandor Caron izveidoja ierakstu kompāniju Music for Speakers. Nesen kopā ar Sandor Caron, Roomtone, Edward Capel, Tom Parkinson izveidoja jaunu grupu Amplified.

Marie-Claudine Vanlemen dzimusi Burundi. Pirms pievienošanās Sonar Lodge ilgu laiku darbojusies vairākos dažādu stilu (rock/pop/funk/soul/dance) projektos, devusies tūrē kopā ar Max 404.

Ceturtdien, 20.04.
"Strange Attractor"
www.myspace.com/attractor
/www.musicforspeakers.com
+ NO SUPPORT

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация