Rīgā ar jauno albumu uzstāsies leģendārie "Stratovarius" un episkie "Gloryhammer"

Klubs „Melnā Piektdiena", 16.09.2015., 07:39

Leģendārā somu "power metal" grupa "Stratovarius" uzstāsies Rīgā ar lielu koncertu. Pasākums notiks 6. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena".

"Stratovarius"Smagā roka mācekļi, grupa "Stratovarius", vēl 90. gados riskēja kad izmainīja savas mūzikas koncepciju. Timo Tolkki, atnākot grupā, kļuva par grupas solo ģitāristu, galveno dziesmu autoru un ideoloģisko līderi. Tolkki skanējumam pievienojis ne tikai rok-mūzikas smagumu, bet arī neoklasicisma elementus. Kopā ar grupas neapšaubāmo potenciālu, izmaiņas deva fantastiskus rezultātus. Pat šodien, neskatoties, ka Timi Tolkki atstāja kolektīvu, "Stratovarius" – ir viena no pasaules metal melodic skatuves iespaidīgākām un veiksmīgākām grupām. "Stratovarius" kļuva par vieniem no pirmajiem power mūzikas izpildītajiem un nozīmīgi ietekmēja šo žanru.

2015. gadā 11. septembrī grupa izlaiž jauno albumu. Sākuma bija plānots izlaist albumu 14. augustā, bet tad grupa ziņoja par relīzes atlikšanu. Albumā "Eternal" ir desmit kompozīcijas. "Eternal" tūres ietvaros, "Stratovarius" aizvadīja atbalstīšanas koncertus, ieplānoja tūri Somijā un devās vispasaules tūrē.

Vispasaules tūre "Eternal" sāksies 5. oktobrī Tallinā. Kopā "Stratovarius" taisās sniegt 31 koncertu: Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Ungārijā, Itālijā, Spānijā, Šveicē, Francijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Nīderlandē un Čehijā. Kā specialiem viesi tika uzaicinātas grupas "Gloryhammer" un "Divine Ascension".

Tieši Rīgā "Stratovarius" uzstāsies kopā ar episkajiem "power metal" pārstāvjiem – "Gloryhammer". Grupu izveidoja 2010. gadā Skotijas grupas "Alestorm" līderis Kristofers Bovs (Christopher Bowes). Projektā bija iesaistīta tādi muziķi, ka Tomas Vinklers (Emerald), Pauls Templings (Annwn, Sorcerer's Spell, ex-Blackout), Džeims Kartvraits (Bumilingus, Hoarstone) un Bens Turks (Sorcerer's Spell).

Grupa piedāvā savu skatu uz Skotijas vēsturi, ar burvestību, maģiju, lidojošiem pūķiem un maģiskiem ieročiem.

Koncerta sākums plks.20.00, klubs ir vaļā no plks.19.00. Biļetes var iegadāties no 3. augusta iepriekšpārdošanā vietnē www.ticketshop.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация