"StrojMachine" koncerts Rīgā

Aija Garoza, 23.05.2008., 09:38

Pirmdien, 26. maijā, plkst. 21.00, Slovēņu industriālā rokgrupa "StrojMachine" uzstāsies latviešu publikai Kronvalda parkā Rīgā

Koncerts tiek rīkots par godu Slovēnijas valsts prezidentūrai Eiropas Savienībā.

Vienpadsmit gadu pastāvēšanas laikā "StrojMachine" ir uzstājusies ar neskaitāmiem koncertiem Eiropā, Āzijā, kā arī saņēmusi daudzus apbalvojumus. Viņu mūzika, hipnotizējošais ritms un skatuves priekšnesumi ar gaismu un pirotehnikas efektiem Grupa "StrojMachine"izaicina katru klausītāju. Industriālais roks ir kā eksperiments, improvizācija un pilnveidošanās vienlaikus. Mūziku, ko spēlē 11 perkusionisti, nevarētu raksturot kā brīnišķīgu, bet – kā atzīst mūziķi – arī šodienas pasauli nav iespējams izskaidrot skaistā mūzikā. Viņu mūzika ir tikpat oriģināla, kā viņu instrumenti – bungām pielāgotas mucas un citi industriālie atkritumi, kurus viņi pārtaisa par tādiem izmantojamiem mūzikas instrumentiem kā mehāniskā spiediena ērģeles, VigVig, elektrisko kordofonu u.c., kurus publika pat neatpazīs, taču pieredzēs jaunas un nebijušas muzikālās dimensijas un harmonijas.

"StrojMachine" ir jauna Slovēņu grupa, kas rada jaunās tūkstošgades mūziku. Slovēnija arī ir jauna valsts, jauns Eiropas Savienības biedrs, kas balstās uz oriģinālu, bet drošu un veiksmīgu ceļu nākotnes veidošanā, īstenojot Eiropas politiku un esot Eiropas Padomes prezidējošā valsts. Zem saukļa Eiropas Sinerģija. Eiropa ir cilvēku un dažādības saskaņa, ekonomikas un kultūras saskaņa un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais – mūzikas saskaņa, ko Rīgā prezentēs Slovēnija.

"StrojMachine" koncertu piedāvā Slovēnijas Valdības Komunikāciju Birojs un Slovēnijas vēstniecība Stokholmā. Koncertu Rīgā organizē SIA Untitled. Ieeja koncertā – brīva.

4 коментария Комментирование доступно всем.
aa.p., 27.05.2008. 08:41:57
Рейтинг комментария: 1.447

lielisks koncerts! :)

jānis, 27.05.2008. 08:45:37
Рейтинг комментария: 1.447

Jā, bij gan. Nākošreiz kad viņi būs LV noteikti atkal iešū. :)

Žopelnieks, 29.05.2008. 17:16:24
Рейтинг комментария: 1.447

Artemij, nākamreiz, kad viņi būs, noteikti padod ziņu! Maza škrobe, ka neredzēju, it īpaši pēc labajām atsauksmēm :)

jānis, 30.05.2008. 06:00:53
Рейтинг комментария: 1.447

oki

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация