Studentu kluba dzimšanas dienas ieskaņas pasākums "Klusums pirms vētras"

Anita Alksne, 10.03.2009., 12:40

"Pienvedēja Piedzīvojumi", "The Mundane", "Mofo", Martin Confused, "Maripossa" Studentu kluba dzimšanas dienas ieskaņas pasākumā.

"Klusums pirms vētras"Mūzikas akadēmijas Studentu klubs piektdien, 13. martā sāk savas 20. dzimšanas dienas svinības ar pasākumu "Klusums pirms vētras". Pasākumā "dzīvajā" gan akustiski vai pusakustiski, gan pierastā skanējumā – dažas skaistas dziesmas no grupām "Pienvedēja Piedzīvojumi", "The Mundane", Martin Confused, "Mofo" un "Maripossa". Kā jau ierasts atbildīgos pasākumos, par kopējo noskaņu vakarā rūpēsies Dj Artis Volfs. Jāatzīmē, ka pārsteigumu faniem būs sagādājuši "Pienvedēja Piedzīvojumi". Savā 15. pastāvēšanas gadā, gatavojoties dzimšanas dienas svinībām, grupa būs aicinājusi talkā arī viesmūziķus. Uzstāšanās laikā "Pienvedējiem" pievienosies gan tubu kvartets "Tubalogia", gan kāda daiļa akordeoniste.

Ja pārējo grupu nosaukumi komentārus neprasa, tad šajā zvaigžņu plejādē pagaidām tikpat kā nedzirdēts vārds ir "Maripossa". Svešs gan ir tikai nosaukums, bet grupas mūziķi Jānis Kalniņš (ģitāra, ex-Latvian Blues Band), Paulis Grīnhofs (ģitāra, balss, taustiņi, ex-Driving South), Mārcis Kalniņš (bass, Bites Blues Band), Edgars Eihmanis (bungas, Mona De Bo) jau labu laiku mūzikas cienītājiem ir pazīstami. Mūziķi nolēmuši izmēģināt spēkus arī popmūzikā, bet kas no tā ir sanācis, redzēsim šajā pasākumā. Pavisam nesen radioviļņos nonācis arī grupas pirmais ieraksts ar nosaukumu "Magic in Advance".

Tā būs pirmā no oficiālajām svinību dienām un šim pasākumam sekos citi - vēl un vēl līdz pat 21. martam.

Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv studentiem 3,00 Ls; ne-studentiem 4,00 Ls, pie ieejas pasākuma vakarā: studentiem 4,00 Ls, ne-studentiem 5,00 Ls
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация