Studentu klubā viesi no Lietuvas

Anita Alksne, 29.04.2008., 20:05

2. maijā Studentu klubā redzēsim pašmāju apvienības "The Mundane" un "No Neighbours", kā arī viesus no Lietuvas, grupu "Flamingo".

Joprojām taupīgi uz klausītāju aplaimošanu ar jaunām dziesmām un koncertiem, otrā albuma solītāji grupa "The Mundane" uzstāsies savā labākajā formā un papildinātā koncertu sastāvā. Koncerts sniegs arī ieskatu jaunajā albumā, kas tuvojas, lēnām iegūstot jaušamas aprises.

Kā stāsta grupas solists Gatis Zaķis, "The Mundane" pašlaik manevrē starp ikdienas un radošajiem dzirnakmeņiem, kuru uzšķiltās dzirksteles pilnā sparā rausies ārā gaidāmajā koncertā. Zaķis ir pārliecināts, ka tuvākajā nākotnē grupa uzstāsies daudz biežāk, piebilstot, ka retajai koncertēšanai ir arī pozitīvas puses: "Tas padara katru uzstāšanos īpašāku un piesātinātāku gan mums, gan publikai."

Kaimiņvalsts Lietuvas apvienība "Flamingo" savās mājās tiek dēvēti par pērli un pierādījumu Lietuvas roka scēnas atdzimšanai. Viņi tiek salīdzināti gan ar leģendāro apvienību "Radiohead", gan dažādām citām jaunā roka viļņa grupām pasaulē.

Tam nav pamata neticēt, jo šī apvienība guvusi panākumus gan Baltijas jauno mūziķu topā "Nokia Open stage", gan saņēmusi galveno balvu pagājušā vasarā jauno grupu konkursā – festivālā "Tu esi pamanīts" tepat Latvijā.

Enerģisku uzstāšanos sola arī otro elpu ieguvusī (šad tad brunčos muzicējam redzētā) grupa "No Neighbours". Īsi pēc tam, kad 2004. gadā tika pabeigts darbs pie debijas albuma ieraksta, uz darbošanos eirobirokrātijas gaiteņos Luksemburgā pārvācās grupas basģitārists. Laikam ejot, komandai pievienojās Andrejs Vasiļjevs no "Tribes of the City", kas šajā sastāvā uzņēmās basģitārista funkcijas.

Šim sastāvam izdevās reanimēt "No Neighbours" garu un dvēseli – ar prieku atjaunojot veco labo nosaukumu. Grupa ierakstīja arī savu pirmo singlu ar nosaukumu "Addicted", kā vokālu pieaicinot Kseniju no "Tribes of the City". Šobrīd "No Neigbours" strādā pie albuma, no kura koncertā tiks atrādīts pa kādai dziesmai.

Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 3,00 Ls; ne-studentiem 4,00 Ls

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


Войтирегистрация