"SuperHuman" piedāvā jauno singlu "Voices"

Grupas menedžeris "Juris", 20.03.2006., 19:16

"Voices" ir pirmais singls no grupas jaunā EP, kas tika ierakstīts februārī kopā ar britu producentu Gregu Haveru (Greg Haver) un Jaunzēlandes skaņu inženieri Klintu Merfiju (Clint Murphy).

SuperHuman""Voices" ir smagāka un agresīvāka nekā mūsu iepriekšējās dziesmas. Piedziedājumā savijās kopā roka enerģija un melodija", stāsta grupas ģitārists Uldis. "Sākumā bija rifs, kas man nedeva mieru. Nospēlēju to grupai un pārējo partijas to padarīja vēl skanīgāku" turpina Uldis.

Ar šo ierakstu grupa ir gājuši vēl tālāk sava skanējuma meklējumos. Ģitāru ierakstā tika izmantoti dažādi efektu pedāļi, tajā skaitā arī, pēc pasūtījuma izgatavotie, no Grega Havera kolekcijas. "Dziesmas beigās arī iespēlēju austrumu perkusiju instrumentu darbuka.", piebilst bundzinieks Dims.

Grupa ļoti atzinīgi vērtē sadarbību ar Gregu Haveru. Pateicoties viņa kreatīvajai pieejai un pieredzei ieraksts skan ļoti pārliecinoši. "Noklausoties "Voices" paliek iespaids, ka nonāci kontaktā ar 10 tonnu smagu ceļa rulli, kas neatstāj izredzes palikt neskartam", uzskata grupa.

Gregs Havers ir pieredzējis Lielbritānijas producents, kas līdz šim sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā "Lost Prophets", "Manic Street Preachers", "Breed 77" u.c., kā arī nesen Sound Division Studijā strādājis ar pašmāju "Tribes Of The City".

Darbs ar producentu un inženieri turpināsies arī gada otrajā pusē. Pēc koncertu un festivālu sezonas grupa plāno sākt strādāt pie jauna materiālā, kas līdz ar dziesmām no grupas EP tiks iekļauts debijas albūmā.

Līdz šim "SuperHuman" ir atzinīgi novērtēti arī ārpus Latvijas, tai skaitā vienā no lielākajiem Baltijas rokfestivāliem "Rabarock", kur 2005. gadā tika izvēlēti kā vienīgie Latvijas pārstāvji.

SuperHuman radās 2004. gada vasarā, kad tās dibinātājs Uldis Blaževičs (ex-Exit ģitārists) atrada domubiedrus Kristianu Kornu, Dmitriju Visunu un Eduardu Matuļu. Sīkāku informāciju par grupu var iegūt apmeklējot grupas mājas lapu www.superhuman.lv, kur ir iespējams noklausīties arī grupas dziesmu fragmentus.

2 коментария Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
deni2s, 23.03.2006. 00:26:28
Рейтинг комментария: 0

Dziesmu klausamiet te:
http://www.tvnet.lv/down/music/audio/SuperHuman_-_Voices_.mp3

yдалённый пользователь, 30.04.2006. 16:37:50
Рейтинг комментария: 0

nu gan.kkad nesen pa teļuku rādīja šitos.džeki dziedāja jauno dziesmu un vislaik baigi kārās tā fonogramma :D baig stulbi večiem sanāca

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация