Depo uzstāsies surf grupa no Krievijas Woodooband

Guntis Vanags, 13.08.2008., 06:10

13. augustā Depo uzstāsies surf grupa no Krievijas Woodooband. Grupu 2006. gadā izveidoja 2 slavenu Krievijas grupu Kabzone (pastāv no 2001. gada) un Shambala (izveidota 1997. gadā) dalībnieki.

Grupa spēlē instrumentālu surf tā labākajās tradīcijās. Gada beigās sagaidāms grupas pirmais albums.

Neilga laika posmā šis būs jau otrais surf koncerts Depo, pirms mēneša klubā jau uzstājās grupa Los Twang! Marvels no Vācijas, izraisot nedalītu sajūsmu un liekot visai zālei kustēties deju ritmos.

Jāatgādina, ka surf ir rokenrola ietekmē radies stils, tā ir pārsvarā instrumentāla mūzika, kur pamattēma tiek izpildīta uz ģitāras vai saksofona. Stila ziedu laiki bija 50-to gadu beigas, 60-to gadu sākums. Stila atdzimšana notika 90-tajos gados, pēc tam, kad to atkal slavas saulē izcēla režisors Kventīns Tarantīno ar savām filmām, it īpaši ar filmu Pulp Fiction.

Iesakām pievērst uzmanību arī abām vietējām grupām, kuras spēlēs kopā ar viesiem. Dandelion Wine ir pārsteidzoši laba grupa, kas spēlē acid jazz, funk, bet B-sea Surfers ir vienīgā grupa Latvijā, kuras arsenālā tāpat kā šī vakara galvenajiem viesiem ir surf, kurš tiek izpildīts pat ļoti atzīstamā līmenī.

http://www.myspace.com/woodooband


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация