Kino pilsētā Slampē taps "Latvijas Muzikālās Līgas" jūlija finālistu video

Latvijas Mūzikas Kanāls, 16.08.2007., 06:13

Kino pilsētiņā Slampē 15. augustā ar "Okartes" atbalstu dziesmu aptaujas “Latvijas muzikālā Līga” ietvaros taps sešas jaunas dziesmu videoversijas jūlija populārākajām dziesmām.

Dienas gaitā taps klipi Jāņa Stībeļa dziesmai “Mums paveiksies”, Elli U kompozīcijai “Live Your Life”, “Borowa MC” darbam “Puseite”, SPB dziesmai “Poet”.

“Latvijas Muzikālā Līgas” jūlija finālistu vidū ir arī Lauris Reiniks ar dziesmu “Nakts veikalā”, taču šai dziesmai jau ir videoklips, tāpēc trešdien taps videoversija kādai cita Reinika dziesmai, kuru Lauris pagaidām neatklāj pat filmēšanas grupai.

Līdztekus Slampē videoversiju dziesmai “Ripoja akmens” filmēs konkursa “Jaunais vilnis” otrās vietas ieguvējs un grupas “Cacao” solists Andris Ērglis.

Dziesmu videoversijas taps režisores Aijas Strazdiņas vadībā, operators būs Uvis Burjāns. Filmēšana notiks ar profesionālu HD tehniku.

Trešdien gaidāmā filmēšana Slampē būs aizraujošs pasākums ne tikai mūziķiem, bet arī viņu atbalstītājiem. Sadarbībā ar žurnālu “Sīrups” filmēšanu apmeklēs 20 jauniešu, kuri šo iespēju guva konkursā - ar žurnāla starpniecību balsojot par saviem iecienītākajiem mūziķiem. Jaunieši ne tikai varēs vērot, kā top videoklipi un satikt savus elkus, bet arī paši piedalīties filmēšanā.

Jau drīz jaunās dziesmu videoversijas varēs vērot Latvijas Mūzikas Kanālā un interneta lapā www.lmk.lv/lml/ .

"Latvijas Muzikālā Līga” ir Latvijas populārāko rokdziesmu un popdziesmu aptauja, kuras uzdevums ir noteikt 2007. gada Latvijas “stiprāko” dziesmu. Aptaujas klausītāji un skatītāji visā Latvijā var noteikt populārākās dziesmas un balsot par tām. Dziesmas katra mēneša fināliem izvirza Radio SWH, apkopojot Top 20 rezultātus.

Jau rudenī sāksies “Latvijas Muzikālās Līgas” starpfināla televīzijas šovi „Cīņas klubs”, kuros skatītāji no 40 dalībniekiem noteiks 10 “visstiprākās” dziesmas, kuras iekļūs Superfinālā. Starpfinālos notiks dziesmu sacensības starp diviem pāriem. Pāru sadalījums tiks noteikts izlozes kārtā pirms katra šova.

„Latvijas Muzikālās Līgas” Superfināls notiks 2008. gada janvārī. Tajā skatītāju balsojumā tiks noteikta gada “stiprākā” dziesma.

Starpfinālus „Cīņas klubs” un Superfinālu varēs redzēt LNT tiešraidēs sākot ar rudeni.

„Latvijas Muzikālās Līgas” uzvarētājs iegūs naudas balvu no ģenerālsponsora "Okarte", TV un audio tehniku no “Pioneer”, kā arī citas vērtīgas balvas. Pats svarīgākais - LML uzvarētājs ir sacerējis 2007.gada “visstiprāko” dziesmu!

Sīkāka informācija par „Latvijas Muzikālo Līgu” www.lmk.lv/lml/ .

“Latvijas Mūzikas Kanāla” tiešraides 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties ne tikai www.lmk.lv , bet arī portāla “Tvnet” Online TV sadaļā un „Baltkom” analogās un digitālās televīzijas tīklos.

„Latvijas Muzikālo Līgu” atbalsta “OKarte” un “Pioneer”.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация