"Tesa" un Edgars Rubenis gatavo pārsteigumus

Mārtiņš Zviedris, 13.03.2009., 13:56

Īpašu dāvanu – kopīgu uzstāšanos – kafejnīcas "Leningrad" dzimšanas dienai gatavo eksperimentālās smagās mūzikas grupa "Tesa" un ģitārists Edgars Rubenis.

Rīdzinieku trio "Tesa" sniegumā, ko pazīstamu visātrāk saklausīs tie, kam tuva avangarda metāla klasiķu amerikāņu "ISIS" vēlīnā daiļrade vai stila radinieku zviedru "Cult of Luna" veikums. Taču pašmāju trio vairāk nekā trīs pastāvēšanas gados apliecinājis oriģiEdgars Rubenisnalitāti, ar kādu savā mūzikā savij hārdkora enerģiju un postroka apcerīgumu. 

"Tesas" muzikālās izteiksmes formas svaigums un emociju dziļums pratis radīt noturīgu interesi gan klausītājos daudzviet Eiropā (šā gada sākumā kolektīvs, piemēram, atgriezās no koncertceļojuma pa Baltkrieviju, Ukrainu un Poliju), gan plašā eksperimentālās smagās mūzikas cienītāju lokā Latvijā.
Pēdējo vidū ir arī Edgars Rubenis – tagad pazīstams kā britpopa iedvesmotās grupas "Mofo" un psihedēliskā rokdueta "Mona de Bo" dalībnieks, bet savulaik uz lielās skatuves sevi pieteicis kā meistarīgs blūza ģitārists grupā "Driving South", 1999. gadā festivālā "Sinepes un medus" iegūdams labākā mūziķa balvu savā kategorijā un 2001. gada Liepājas dzintarā plūcot "Grand Prix" laurus.

Pagājušogad viņš piekrita "Tesas" uzaicinājumam kopīgi uzstāties nepieradinātās mūzikas festivālā "Skaņu mežs". "Četru prie"Tesa"kšnesumā mūzika ir tik daudzslāņaina, piesātināta un – stila robežās – arī smaga, cik vien iespējams," Edgars nenoliedz – no klausītājiem bijis patīkami dzirdēt, ka vienlīdz veiksmīga šķitusi gan četrotnes kopīgā uzstāšanās "Skaņu mežā", gan pēc tam – akustiskākā versijā – kafejnīcā "Leningrad". "Tāda sajūta bija arī mums pašiem," viņš piebilst.

Gaidāmajā koncertā no iepriekšējās programmas gan būšot palicis varbūt vien pāris tēmu, jo liela loma "Tesas" priekšnesumos ir improvizācijai.

Plānotajā norises vietā izvērtējot visus tehniskos par un pret, kafejnīcas dzimšanas dienas svinību darba grupa izšķīrusies par korekcijām svētku programmā. Dzejas lasījumu un akustiskās muzicēšanas vietu nolemts pārcelt uz ierastajām "Leningrad" telpām un norises laiku – uz 28. martu, – tieši nedēļu pēc koncerta Dzelzceļa muzejā, tādējādi svinības pagarinot.

Kā jau kafejnīcas dzimšanas dienā, būs domāts ne vien par īpašu muzikālu piedāvājumu, bet arī gana plašu ēdienu un dzērienu sortimentu un saprātīgām cenām. Bezalkoholiski atspirdzinājumi (sulas, tēja, limonāde, enerģijas dzēriens) un – atkarībā no vecuma un gaumes –, iespējams, arī kas stiprāks (viskijs, rums, liķieris, balzams, brendijs, dzirkstošais vīns, aperitīvs, džina kokteiļi, alus) – tas viss ierastajā tilpumā būs pieejams par vienu līdz pusotru latu.

Vairāk par kafejnīcas "Leningrad" dzimšanas dienu lasi te.
 


4 коментария Комментирование доступно всем.
endo, 14.03.2009. 06:30:14
Рейтинг комментария: 2.928

izklausās baigi kārdinoši :P

pajārs, 14.03.2009. 08:49:05 (ip:87.110.137.251)
Рейтинг комментария: -3.355

principā pajāt.

mcx, 15.03.2009. 15:07:21
Рейтинг комментария: -0.979

principā - jāapmeklē !

spontanuss, 16.03.2009. 18:01:20
Рейтинг комментария: 2.929

Nu bļ*, gribu dzirdēt Tesu ar Edgaru Rubeni! Tās ir jaunas vēsmas, jo Rubenis ir tiešām ļoti labs, plaši atzīts ģitārists mūzikas industrijā!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация