The Next Ones – Parallel Constancy

Valērijs Černejs , 25.01.2010., 22:51

Viens no skaļākajiem un interesantākajiem 2010. gada jaunumiem Latvijas rokmūzikā – grupa "The Next Ones" – piedāvā savu otro mini-albumu "Parallel Constancy EP".

Lai gan grupas dalībnieki spēlē kopā jau aptuveni divus gadus, par grupas dzimšanas dienu tiek uzskatīts 2009. gada 4. aprīlis, kad pilnībā tika noformēts grupas sastāvs un sākās aktīva grupas darbība. "The Next Ones" pirmais mini-albums The Wish EP tika izdots 2008. gadā un, tāpat kā jaunais mini albums Parallel Constancy EP, ir pieejams lejupielādēšanai Mikrofona Ieraksti mājas lapā www.doremi.lv

Atšķirībā no grupas pirm"The Next Ones"ā mini-albuma The Wish EP, kura tapšanā, iespēlējot teju visus instrumentus, piedalījās tikai grupas ģitārists un vokālists Valērijs, jaunais mini-albums Parallel Constancy EP ietver visus grupas dalībniekus un definē grupas skanējumu. Ierakstīts 2009. gada rudenī, Parallel Constancy EP sastāv no 5 dziesmām – instrumentālās funk/rock melodijas Intro Jam, divām kompozīcijām latviešu valodā – Nav, un Tas, ko Nevar Pateikt Vārdos, un divām kompozīcijām angļu valodā – Parallel Constancy un Nothing Ever is the End.

The Next Ones savu piederību kādam no mūzikas žanriem definē šādi: "Mēs spēlējam roku visplašākajā šī vārda nozīmē,", kas arī ir jūtams gan 2008. gada albumā The Wish EP, gan arī jaunajā ierakstā Parallel Constancy EP. Kliegšana mijas ar čukstiem, klusums ar skaļumu, mierīgais The Next Ones mūzikā caurvijas ar psihodēlisko, radot kontrastus, kas ir viena no The Next Ones spilgtākajām stila iezīmēm. Papildus standarta rokmūzikā izmantotajiem instrumentiem, kompozīcijās tiek iesaistītas arī klavieres un vijole, kas vēl jo vairāk padara The Next Ones mūziku interesantu un baudāmu.

Nenoliedzami, grupa The Next Ones, turpinot izaugsmi šādos tempos, vēl liks par sevi dzirdēt – jaunais mini-albums Parallel Constancy EP ir ļoti interesants jaunums Latvijas rokmūzikā – novirzienā, kurā mūsdienās diemžēl diezgan reti tiek izdoti kvalitatīvi un ievērības cienīgi albumi.

The Next Ones - Nav
 


3 коментария Комментирование доступно всем.
fan, 26.01.2010. 09:43:26 (ip:213.175.110.205)
Рейтинг комментария: 0


Ņaā,- tiesam 'jaunums', nu ko - malači puiši un ta turpinat! Diezgan interesants skanejums, tacu nezinu, vai visi bus spejigi saprast Jusu idejas :) Man katra zina patik

Edmunds Edis, 26.01.2010. 10:52:24 (ip:81.198.227.37)
Рейтинг комментария: 0

man patiik,ir baigi labais!!! hipij,turies!!!

wire, 26.01.2010. 13:32:45 (ip:95.68.80.74)
Рейтинг комментария: 0

bilde par rubli- ''ak. ļaunais ģitārists!''

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация