Tiks izdots grupas "Dun Dun" debijas ieraksts

SKYR, 30.03.2007., 07:35

Līdz ar pirmajām sulu mēneša – aprīļa – dienām klausītājiem būs pieejams instrumentālā kvarteta "Dun Dun" debijas ieraksts, reizē ar kura publiskošanu savu aizsākumu atzīmēs arī neatkarīgā ierakstu izdevniecība SKYR.

Ierakstā jeb EP (extended play – no angļu val.) ir iekļautas 4 kompozīcijas. Lai arī tapušas ilgākā laika posmā, ierakstītas tās veido vienotu veselumu diGrupa "Dun Dun"vdesmit četru minūšu garumā. Ideja par “nepārtrauktību” un vienotu konceptu tika materializēta naski pastrādājot Hodila Audio studijā Valmierā 2006.gada decembra sākumā. Lai iznākumam neatņemtu dzīvību un saglabātu to ticamu, visi skaņu celiņi tika ierakstīti vienlaikus.

Aiz nosaukuma Dun Dun teju jau divus gadus slēpjas četri jaunieši, kuri par mājām sauc apdzīvotu vietu pie Ogres upes ietekas Daugavā. Vieta ar gleznaino skatu uz likteņupi veroties pār vienu plecu, bet daudzstāvu māju masīvu – pār otru, laika gaitā ir iedvesmojusi ne vienu vien mūziķi vai līdzīgi domājošu draugu pulku. Tāpat kā citus ciemus un viensētas Latvijā, arī Ogri savulaik skāra grunge vīruss, ar kuru sasirga daļa šī brīža Dun Dun, toreiz nosaucot sevi par Embrijs. Gāja laiks, mainījās cilvēki, nosaukums un muzicēšanas maniere. Tālāk soļoja arī Dun Dun, kuri šobrīd ir vietā, ko vieni dēvē par “ātru postrock”, otri par “eksperimentiem ar neatkarīgo mūziku”, bet trešie par “akustiskām drum & bass instrumentācijām”.

Atbildi uz “kas īsti tas ir?” katram pašam jāatrod ierakstā, kas drīz vien pēc Lieldienām būs nopērkams vairākās sabiedriskās vietās Rīgā. Kompaktdisks būs nopērkams arī gaidāmajos grupas koncertos, kā arī ar SKYR interneta profila starpniecību.

www.myspace.com/dunduntheband  
www.myspace.com/silencekillsyou


6 коментариев Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 01.04.2007. 07:55:14
Рейтинг комментария: 0

yeah! nu ta beidzot..
p.s. vārdu ogre gan derētu aizstāt ar - pretīgais ghetto.

yдалённый пользователь, 01.04.2007. 16:20:24
Рейтинг комментария: 0

ogre = gore :D

yдалённый пользователь, 02.04.2007. 10:43:37
Рейтинг комментария: 0

«Lai iznākumam neatņemtu dzīvību un saglabātu to ticamu, visi skaņu celiņi tika ierakstīti vienlaikus.» njaa shitais tagad mode... :)

jānis, 02.04.2007. 12:34:28
Рейтинг комментария: 0

Bet šādi rakstot tā dziesma ir tāda haļavāka nu nav tāda precīzi kantaina, tā nav tikai modes lieta, ar savu grupu vienmēr esam tā rakstījušies, bet tagad kad pamēģinājām vienu ierakstu ierakstīt rakstot katru instrumentu atsevišķi skan šausmīgi precīzi un nav vairs tas fīlings, kas ir kopēji to spēlējot visiem kopā.

yдалённый пользователь, 02.04.2007. 14:54:37
Рейтинг комментария: 0

protams, ka tas ir cits skanejums, sava laika ari Kobeins in utero gribeja rakstit "dzivaja", bet tomer ir koncerts un ir albums, tapec grupas biezhi vien izdod savu koncert ierakstus, lai cilveki kas nav bijushi koncertos dzirdetu, ka tad vini spele dzivaja...

ii haa, 03.04.2007. 14:14:49 (ip:86.63.163.49)
Рейтинг комментария: 0

naaais!
jagaida,kad dunes manas skandas! :)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация