"Trance Only" ar Dj Pulser

Sphere Promotions , 06.11.2008., 15:50

Tehniskie ritmi. Spilgtas melodijas. Maigs vokāls. Psihodēlisks bass.

Trance mūzika – tā ir emociju un krāšņu tēlu bezdibenis. Tajā slēpjās šīs mūzikas popularitātes noslēpums.

Sphere promotions piedāvā: 2008.g. 15.novembrī, vienā no interesantākajam Rīgas vietām – nakts klubā "16.Korpuss" (Brīvības ielā 214m), notiks trance mūzikas pasākums "Trance Only", kas ietvers sevī visus mūsdienu trance mūzikas novirzienus.

Galvenais nakts viesis ir dīdžejs un producents no Lielbritānijas - Dj Pulser (Andy Perring). Endijam Peringam laimes un vienības atmosfēru palīdzēs radīt vietējās trance mūzikas zvaigznes, stilīgie go-go dejotāji un satriecošas videoinstalācijas.

Psychedelic trance zone – luminescenta emociju un skaņu astrālā pasaule. Šis deju zales pavēlnieku ierocis – augsts Bpm, specīgā skaņa un košas dekorācijas.

Chill zone - vieta tiem, kas ir noguruši no jaunu iespaidu bezgala straumes. Šeit saulainās disco house melodijas tiks mainītas uz Idm asām skaņām, vēlāk uz progressive un rītam tuvojoties, maigi pāries gaisīgā ambient.

15. novembrī. Brīvības ielā 214m (ieeja no Bērzaunes iela puses).
Ieejas maksa ar izdrukāto flaieru - 5 lati. Bez flaiera - 6 Ls.
Papildus informācija un atrašanās vietas shēma.

Par Dj Pulser.

Sava mūziķa un producenta 10 gadu karjērā, Andy Perringa panāca trance fanu, mūzikas kritiķu un labāko pasaules dj atzīšanu trance mūzikas jomā. Šeit ir minēti tikai daži skaņdarbi, ar kuru palīdzību viņš panāca savu slavu:

Kopīgs projekts ar Westy zem nosaukuma "Olmec Heads", ar skaņdarbu "Spiritualised". Skaņdarbs 13 nedēļas pēc kārtas turējās Pete Tong un Judge Jules radiošovā angļu radiostacijas Bbc Radio 1 ēterā un kļuva par gada deju mūzikas himnu.

Solo skaņdarbs "Cloudwalking" arī kļuva par himnu. Dj Tiesto ir izvēlējies to kā sava pazīstamā radio šova "Elements of Life" sākuma treku.

"My Religion" ir tik spēcīgs treks, ka pats Armin van Buuren ielika to savā kompilācijā "A State of Trance". Šis skaņdarbs kļuva par pazīstamā festivala "Global Gathering" himnu.

Jose Amnesia "The Eternal" remikss ir atzīts par trance mūzikas klasiku.

Open Our Eyes – ir tikpat jauna un nenovecojuša klasika Okenfolda un Tiesto plašu kolekcijā. Skaņdarbs radīts kopīgi ar "The Thrillseekers". Šī kopīgā projekta nosaukums ir "Insigma".


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация