Turpinās akustisko koncertu sērijā "Studentu klubā"

Anita Alksne, 06.11.2007., 20:46

Studentu klubā trešdien, 7. novembrī spēlēs "Astro'n'out"

Drēgnā rudens vakarā grupa "Astro'N'Out lej katliņā vīnu, drupina kanēļa standziņas un mizo mandarīnus, jo ir noilgojušies pēc mīļas tikšanās ar draugiem. Pasākumā "Studentu klubā" grupa sola ne tikai cienāt ar karstvīnu, bet arī uzspēlēt iemīļotas dziesmas no albuma "Kuš Kuš", kā arī ko jaunāku.

"Astro'n'out šoreiz būs dzirdami četratā un mazliet neierastā sastāvā: Māra – balss un akustiskā ģitāra, Juris – akustiskā ģitāra, Mārtiņš – perkusijas un "Double Faced Eels" ritma sekcijas dalībnieks Čikis – ar basģitāru.

Ieeja klubā no plkst. 19:30, koncerta sākums plkst. 20:00 ieejas maksas: studentiem Ls 2,00, ne-studentiem Ls 2,50.

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью

Marcuslit

The shirt that says what you already say. Comfort Colors, Bella+Canvas, Gildan. snarkpaws.com

Larisanix

Материалы

Richardcaf


Войтирегистрация