Tuvojas konkurss ""MicRecBārs" Open 4"

Tālivaldis Kronbergs, 10.09.2007., 12:09

2007.gada 17.septembrī startēs ceturtais mūzikas kluba "MicRecBārs" konkurss ""MicRecBārs" Open 4". Lai veiksmīgi piedalītos konkursā ""MicRecBārs" Open 4", iesakām iepazīties ar nolikumu.

Konkursu organizē SIA "Galerija "Lita".

Konkurss notiks no 2007.gada 17.septembra līdz 17.decembrim, kad uzvarētāji tiks paziņoti mūzikas klubā "MicRecBārs" Rīgā Krišjāņa Barona ielā 4. Konkursa noslēguma datums var mainīties atkarībā no pieteikušos grupu skaita.

Konkursā var piedalīties jebkura muzikāla grupa ar vai bez iepriekšējas skatuviskas pieredzes (konkursa organizatori atstāj konkursantu ziņā izvērtēt savu dalībnieku/grupas profesionālo pieredzi, kas atbilst konkursa nolikumam) un pārstāv roka, popa vai alternatīvās mūzikas žanrus.

Savu dalību konkursā grupa var pieteikt ierodoties personīgi "MicRecBārā" un iesniedzot grupas demo ierakstu ar vismaz piecām dziesmām, dziesmu sarakstu ar nosaukumiem, mūzikas un vārdu autoriem, informāciju/aprakstu par grupu, grupas foto elektroniskā formātā un grupas kontaktpersonas koordinātes (telefons un e—pasts). Pēdējais demo ierakstu iesniegšanas datums 2007.gada 29.septembris.

Konkursā nevar piedalīties grupas konkursu ""MicRecBārs" Open 1", ""MicRecBārs" Open 2" un ""MicRecBārs" Open 3" uzvarētājas.

Pirmo piecu grupu uzstāšanās sākotnējā kārtība tiks paziņota 2007.gada 14.septembrī mājas lapā internetā: www.micrecbars.lv, kā arī masu medijos, pārējo grupu uzstāšanās kārtība tiks paziņota 3.oktobrī.

Pieteikušos grupu kompetencē ir sekot līdzi noteiktajam uzstāšanās datumam un laikam, savlaicīgi saskaņojot sound—check laikus ar bāra vadību.

Grupām par savu neierašanos uz konkursu jābrīdina konkursa organizētāji kā minimums 14 kalendārās dienas pirms noteiktā uzstāšanās datuma, izņemot pirmo grupu, kuras uzstāšanās paredzēta 24.septembrī. Šai grupai par neierašanos uz konkursu organizētāji ir jāinformē nekavējoties pēc konkursa uzstāšanās kārtības publicēšanas mājas lapā internetā: www.micrecbars.lv.

Grupai jāuzstājas ar 2X20 minūšu programmu ar starpbrīdi 10 minūtes.

Grupām uzstāšanās laikā jāizpilda savas oriģināldziesmas latviešu valodā (vai arī, īpaši saskaņojot ar konkursa organizatoriem, dziesmas savā dzimtajā valodā, ja tā nav latviešu valoda), un ne vairāk kā viena koverversija un viena dziesma angļu valodā.

Grupām nepieciešama sava mūzikas tehnika uzstāšanās laikā, savs tehniķis—skaņotājs.

Kritēriji, pēc kuriem grupas tiek vērtētas:
  Muzicēšanas kvalitāte;
  Skanējums;
  Kontakts ar skatītājiem;
  Dziesmu oriģinalitāte;
  Potenciāla dziesmas hita esamība;
  Skatuviskais tēls.

Konkursa žūrijā būs pārstāvji no "Mikrofona ieraksti" www.micrec.lv, Latvijas Studentu vortāla "StudentNet", "Galerija "Lita"", Rīgas Domes jauniešu portāla "Rīga rullē" www.rigarulle.lv, žurnāla "Popcorn", grupas "Tumsa", portāla "Doremi.Lv" www.doremi.lv, "Cēsu alus" u.c.

Grupu uzstāšanās tiks fiksēta video ierakstā, kur videomateriālu publiskās atskaņošanas tiesības pieder konkursa rīkotājiem. Konkursa popularizēšanas nolūkos videomateriāli tiks iesniegti izmantošanai masu medijos.

Konkursa finālam, pēc pēdējas grupas uzstāšanās 2007.gada 10.decembrī, tiks noteiktas piecas labākās grupas, kuras cīnīsies par galveno balvu.

Konkursa galvenā balva — akustiskā ģitāra — tiks pasniegta žūrijas izpratnē labākajai grupai 2007.gada 17.decembrī. Paredzētas arī citas vērtīgas balvas grupām—finālistēm.

Konkursa rezultāti tiks publicēti 2007.gada 18.decembrī mājas lapā internetā: www.micrecbars.lv, kā arī Latvijas Studentu vortālā "StudentNet".

13 коментариев Комментирование доступно всем.
Andrievs (brainwasher@inbox.lv), 10.09.2007. 13:13:38 (ip:87.110.80.212)
Рейтинг комментария: 1.672

1) Grupas info, cd utt... var iesniegt brālis, ja viņš nav grupas sastāvā?

yдалённый пользователь, 10.09.2007. 18:06:10
Рейтинг комментария: 5.866

wow, KAS PAR BALVU!!!...

kuritj, 10.09.2007. 20:32:12
Рейтинг комментария: 2.998

:D

gozz, 10.09.2007. 20:42:02
Рейтинг комментария: -0.346

noteikumi baigie...

jānis, 11.09.2007. 09:02:02
Рейтинг комментария: 4.392

Manuprāt, kas ir nejēdzīgi?
"Grupai jāuzstājas ar 2X20 minūšu programmu ar starpbrīdi 10 minūtes."
Kam tas ir vajadzīgs? Kāpēc grupa nevar nospēlēt normālu konci un miers, kaut kādi divi taimi vēl.

Neliecina, ka šis konkurss būtu kaut kādā līmenī ja: "Grupām nepieciešama sava mūzikas tehnika uzstāšanās laikā, savs tehniķis—skaņotājs." To vismaz varēja nodrošināt uz vietas klubs.

Skatuves ziņā gan jau nekas klubā nav mainījies, jo skatuve ir tik maza, ka tur normāla grupa ar 4 dalībniekiem nevar salīst, telpas ir mazas, tāpēc arī tādu normāli foršu konci nemaz nevar nospēlēt. varbūt pārceliet konkursa norisi uz citu vietu ar lielākām telpām!?

jurgisjurgis, 11.09.2007. 13:57:00 (ip:78.84.187.245)
Рейтинг комментария: -1.434

kkas ar datumiem nav galīgi sapisies? turklāt jā "laba" ideja - dziesmas tikai latviešu valodā. mhm..

rxx, 11.09.2007. 16:01:33
Рейтинг комментария: 0

Es nez, artemij, tas ir koks ar diviem galiem, jo grupai it kā būt jāmāk plānot programmu arī diviem īsiem taimiem. Arī savs skaņotājs vinā ziņā ir diezgan normāla lieta, jo tadā veidā atkrīt visas grupu pretenzijas par to, ka kluba skaņotājs ir lohs utt. Turklāt kaut cik nopietnai grupai tomēr vajadzētu būt savam skaņotājam, kurš zina grupas specifiku, programmu un to, kā tad visam būtu jāskan.

Dziesmas latviešu valodā ir normāla ideja.


Ā, atceros kkur redzējis aikulišu materiālu no pagājušā gada žūrijas apspriedes.

E. Milgrāve laikam:
- Baigi daudz kaveru, varbūt nevajadzēja ļaut viņus spēlēt?

U. Rudaks:
- Nē, kāpēc, labāk lai kaut ko interesantu arī uzspēlē...


:D

jurgisjurgis, 11.09.2007. 18:18:24 (ip:78.84.187.245)
Рейтинг комментария: 0

rxx, cik ir tādas jaunās latviešu grupas, kuras ir baudāmas un dzied latviski? tur vispār sanāks sacensība? pff...

un jā kaut kāds tāds komments bija par pagājušo gadu. es arī redzēju. smieklīgi indeed :D

rxx, 11.09.2007. 20:00:50
Рейтинг комментария: 0

Ja nebūs šitādu pasākumu, tad latviski vispār neviens nedziedās...

Tāpēc, ka angliski jau var glezt pēdējās stulbības, bet visis tāpat ir sajūsmā, jo skan it kā ritmiski un normāli, bet klausītāji tekstu tāpat ne visai saprot gan savu zināšanu, gan vokālista dikcijas dēl.. :D

čalis, 11.09.2007. 20:05:13
Рейтинг комментария: 0

Par to ideju, ka vajag dziesmas latviešu valodā piekrītu 100%.
Nevajag mums dziedāt citā valodā, labas dziesmas sanāk latviešu valodā un teikšu, ka pat labākas nekā angļu valodā.

mouse, 12.09.2007. 10:15:21
Рейтинг комментария: 0

Nu es piemeram nevaru latviski pateikt to ko es gribu, jo trukst vardu vai parasti nezinu ka pateikt, tapec es ari nevaru piedalities konkursa... stulbums. Par skanitaju un aparaturu... Na*uj grupai kuriem ir savs skanotajs un aparatura spelet tada konkursa, kur ir jaspele kadas 20 minutes, partraukums, atkal 20 minutes. Ja ar savo skanotaju un aparaturu vini var uzstaisit labu koncertu tada pasha andrejsala... Akustiskas gitaras del? :D :D :D Ja konkurs domats jaunam grupam, tad ir logiski ka grupai nav visa aparatura... NONSENCE

yдалённый пользователь, 12.09.2007. 11:58:15
Рейтинг комментария: 1.461

khe... ir lietas, kuras ir tiiri gaumes jautaajums, tachu...

ar savu grupu piedaliijaamies pagaajushajaa - MIcRec open 3 - konkursaa. Un no vienas puses nozheeloju, ka piedaliijaamies. NO otras - protams, pieredze un bla bla, bet.. Kaarteejaa nolaapiitaa njirgaashanaas par taa sauktajiem LV janajiem talantiem.

Taadaa MICREC pagrabaa var organiozeet neko vairaak kaa Disko-Pljasko vai Goran Gooras akustisko koncertu. Divgjitaaru grupas pilniigi mieriigi var nemaz i nepretendeet uz KAUT CIK baudaamu skanju.

Par speeleeshanas laiku runaajot. Arii pagaashreiz visur tika teikts, ka speelees divreiz pa 20. Tachu peedeejaa koncerta dienaa esot pazinjots, ka tomeer speelees vienaa gabalaa un ilgaak par pusstundu. Mees, ka bijaam sagatavojushies uz savaam minuuteem 20-30... hehe..

PAr zhuuriju. Tas, ka viens no zhuurijas locekljiem vienkaarshi pieceljas un aiziet maajaas koncerta viduu... otrs seezh draugos.. treshais urbina degunaa un pasaka: "Eu, vechi..davai klusaak pagriezhat"... Mauciiba. Shis viss sviests tiek riikots taadeelj, lai buutu priekshstats, ka Latvijaa ruuppeejas un atbalsta janos. Ne suuda neviens neko neatbalsta. viss ir butaforija.

Aparatuura jaagaadaa pashiem?!.. kaa jums liekas, cieniijamie organizeetaaji, vai katrai jaunajai lLatvijas grupai ir sava aparatuura un veel boonusaa skanju operatoors?.. Skolniecinji, labaakajaa gadiijumaa studenti jau nu pilniigi mieriigi var atljauties sev sapirkt aparatuuru, vai ne?.. ok, ne sapirkt.. kaut vai noiireet. Iires gadiijumaa tas nebuutu pat tik daargi, tachu.. jautaajums viernalga tas pats.. - kaada sunja peec jaariiko konkurss, kuraa iespeeja piedaliities jaanodroshina pasham daliibniekam?!?.. jedritvaikocinj... buutu vismaz to nodroshinaajushi! Uzorganizee konkursu, lai MICREC baars nopelniitu...

Khe.. te nemaz nav veerts runaat par kaut kaadu zhuurijas kompetenci vai attieksmi. Nezinu, kaa bija finaalaa.. tachu tajas atlases kaartaas... Nav veerts runaat un diskuteet vispaar par kaut ko shai sakaraa.

shaadaa pasaakumaa ir veerts piedaliities vieniigi, ja tas tiek organizeets kaa privaats koncerts/meegjinaajums saviem draugiem un pazinjaam. Tie paareejie, kas tur seezh un teelo, ka veertee... heheh.. izraisa veemienu.

anna, 11.12.2007. 19:36:14 (ip:91.90.236.17)
Рейтинг комментария: 0

piedalijamies sogad.
nevajag tik skrupulozi uztvert tos noteikumus...mums visas dziesmas bija angliski, turklat par kaveru neko nezinaajaam, uzbliezam uz vietas.
un no aparatuuras shis tas bija uz vietas, lai gan zinaataaju klubaa nebija un diezgan ilgi naacaas chakareeties lai dabutu normalu skanju.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация