Strauji tuvojas Starptautiskais mūzikas festivāls Rīgas Ritmi!

Katrīna Krēziņa, 29.06.2007., 15:06

Jau 3.jūlijā ar meistarklasēm Latvijas Radio un festivāla preses konferenci iesāksies mūzikas svētki, kas visu nedēļu Rīgā priecēs klausītājus.

Festivāla laikā no 3. līdz 8.jūlijam paredzēti koncerti Kongresu Namā, kur uzstāsies divkārtējie pasaules prestižākās mūzikas balvas „Grammy” ieguvēji- apvienība „Yellowjackets”, Ungārijas atpazīstamākie džeza un pasaules mūzikas izpildītāji- apvienība „Djabe”, latino mūzikas pērlē, kas savās performancēs veido savdabīgu tiltu starp Itāliju un Kubu- „Horacio „el Negro” Hernandez”, Norvēģijas un Bulgārijas mūzikas tradīciju apvienotāji- „Farmers Market”, leģendārais dziedātājs un pianists- ”Freddy Cole”, blūza ikona –„Otis Taylor” un Āfrikas zvaigzne – „Coco Mbassi”.

Vecrīgu 6. un 7. jūlijā pieskandinās bezmaksas koncerti uz Līvu laukuma brīvdabas skatuves, kur gan Latvijas mākslinieki, kā piemēram, jaunie perkusionisti no Valmieras „Rhythmic Beat Orchestra”, apvienība „Twin Town”, kurā muzicē Kristaps Vanadziņš, kas ieguva Sony Jazz Stage 2007 Grand Prix nominācijā „piano”, kā arī „Andris Ērglis Band” un citi.
Uz brīvdabas skatuves kāps arī viesmākslinieki no Francijas „Musica Brass” , kas atpazīstami ar teatralizētajām performancēm un spēju muzicēt neiedomājamās vietās, piemēram, telefonbūdiņās, baseinos un guļot uz ielas. Uzstāsies arī viesmākslinieki no Lietuvas un Igaunijas, kas apvienojušies projektā „Domas Aleksa& D’ Orange Band”.

Koncerti Norisināsies arī mūzikas klubā „Kaļķu Vārti” , kur uzstāsies Latvijas zvaigzne Intars Busulis, unikālais Latvijas un Somijas kopprojekts „Latvian-Finnish All Stars” un citi. Protams neiztrūkstoša sastāvdaļa ir jam session , kas norisināsies katru vakaru pēc pusnakts.

Kongresu Nama foajē uz Yamaha Stage skatuves bezmaksas koncertus sniegs daudzsološais meiteņu saksofonu kvartets „N[ex]t”, jau minētie „Musica Brass”, kā arī Nacionālo Bruņoto Spēku saksofonu kvartets.

Ekskluzīva iespēja vērot Sony Jazz Stage zvaigžņu izaugsmi un iepazīt Gruzijas mākslinieku spēli būs izbraucienā ar kuģīti „Liepāja”.

Neatņemama festivāla sastāvdaļa ir meistarklases, kas ļauj interesentiem apgūt teoriju, dalīties pieredzē, muzicēt un kontaktēties ar izciliem mūsdienu mūziķiem, tādējādi attīstot domāšanu, spēles tehniku un iemaņas savā mākslinieciskajā darbībā.

Biļetes vēl iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv, līdz 4.jūlijam vēl pieejama „Superbiļete”, kas ļauj apmeklēt visus Kongresu Nama koncertus ar vairāk kā 50% atlaidi.

Pilnu festivāla programmu un plašāku informāciju par māksliniekiem meklējiet www.rigasritmi.lv !

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация