Vecās skolas punk koncerts Depo

Guntis Vanags, 04.08.2008., 07:25

7. augustā Depo uzstāsies vairākas grupas, kuras spēlē vecās skolas punk, kādu spēlēja tā ziedu laikos un kurš varētu asociēties ar tādām grupām, kā Sex pistols, the Clash, the Damned.

Mūzikai raksturīgas nesarežģītas instrumentācijas, tekstos dominē pastāvošās iekārtas, valdības kritika, šeit ļoti labi vēl iederas grebenes un kedas un citi punk raksturīgie aksesuāri.

Koncertā spēlēs Kauns un negods, jauna grupa no Rīgas Entiol, kura atšķiras no pārējām grupām, jo spēlēs no punk dzimušo hardcore.

Savu pēdējo koncertu šajā reizē sola spēlēt grupa Drunk punk, kuru varētu uzskatīt par vienu no spilgtākajām šī stila pārstāvēm Latvijā.

Šajā reizē redzēsim slavenāko šī stila grupu Latvijā - PND, kura šobrīd pēc sava albuma izdošanas piedzīvo otro elpu. Grupa ar sajūsmu atceras neseno lielisko koncertu festivālā Zvērā, tāpat lielisks ir viņu videoklips dziesmai Pārdaugava.

Neiztiksim arī bez ārzemju viesiem. Jau, šķiet, ceturto reizi DEPO uzstāsies negantnieki no Somijas Veljekset Perse. Jau ko vien vērts ir grupas nosaukums, kurā ir kaut kas par dibeniem. Grupā 2005. gadā apvienojušies pirms tam dažādās grupās spēlējuši panki. Kā var noprast grupas vadmotīvs ir nemitīga ballīte - braukāt apkārt, iedzert un spēlēt jautru punk. No grupas dziesmu tekstiem tās dzimtenē klausītājiem bieži vīst ausis, no kā mūsējie klausītāji varētu būt pasargāti, jo teksti ir somu valodā.


4 коментария Комментирование доступно всем.
missizkaste, 04.08.2008. 08:53:11
Рейтинг комментария: 0.657

mmm.. izklausaas jau superiigi bet cikos tas viss saakas?!?
tur noteikti jaaiet...

jānis, 04.08.2008. 08:57:28
Рейтинг комментария: 3.852

Apmēram 21:30 vai nedaudz vēlāk.

yдалённый пользователь, 04.08.2008. 10:39:42
Рейтинг комментария: -1.471

Hā, Zvērā neredzēju PND, jo neapzinājos savus spēkus alkohola patērēšanā, šoreiz tas būs jāmaina. Ar L.Ābeles pievienošanos PND ir kļuvuši daudz baudāmāki un progresīvāki! Pēdējais laiks to novērtēt dzīvajā!

kalvinators, 04.08.2008. 21:51:53
Рейтинг комментария: -0.657

Veljekset Perse būs arī borderrock, tur arī apsolīju viņiem, ka būšu. :D

Jap ar zvērā un PND man tas pats :D:D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация