VETO Magazine ziemas ballīte

Elina Korne, 10.12.2008., 08:41

Mūzikas un kultūras žurnāls "VETO Magazine" nupat izdevis jubilejas – desmito numuru un jau ķērušies pie nākošā izdevuma gatavošanas, tāpēc, pa vidu procesiem, pieklājās arī kārtīga ballīte. Pasākumā LMA Studentu klubā sestdien, 13. decembrī, uzstāsies ar žurnālu cieši saistītā apvienība "IndyGo", instrumentālie dauzoņas "Gaserata", kā arī viesi no Austrijas – "Valina", bet par dejām rūpēsies DJ Dafne.

ValinaAustrijas grupa "Valina" spēlē vieglu indie/ post-rock, kurā veiksmīgi savieno instrumentālo skanējumu ar vokāla partijām, lavierējot starp harmoniju un disharmoniju, skaņu un klusumu, saglabājot struktūru un ritmu. Viņu jaunākā albuma "a tempo! a tempo!" kritiķu recenzijās slavēta grupas ierakstos katras iekļautās nots pārliecība un nepieciešamība. "Valina" spēlējuši daudz koncertus Austrijā, kā arī daudzkārt braukuši tūrē cauri Eiropai, un koncertējuši arī Krievijā un ASV. Šis koncerts būs grupas pirmā vizīte Latvijā, taču, cerams, ne pēdējā.

IndyGoGrupa "IndyGo" uz brīdi bija pieklusuši, karstākajiem faniem sagādājot galvassāpes, vai tik jaunieši nav izlēmuši mest mieru, bet, nē, nāca rudens un "IndyGo" atsāka koncertēt. Lai arī šobrīd netiek solīta aktīva koncertdarbība, jo tiek strādāts pie jaunām, otro albumu veidojošām dziesmām, duka un enerģijas lādiņš joprojām mūziķiem ir krietns.

Gaserata"Gaserata", kas pavasarī laida klajā debijas albumu "I Have A Lyubovnik", joprojām turpina darboties un spēlēt instrumentālu indie/ post-rock. Lai gan grupas vēsture aizsākās jau 2004. gadā, šī brīža sastāvs nostabilizējās vien pagājušajā gadā, un šķiet, ka veiksmīgi. Par to varam spriest pēc koncertu apmeklētāju, klausītāju un mūzikas apskatnieku pozitīvajām atsauksmēm un cildinošajiem salīdzinājumiem ar dažādām spožām pasaules eksperimentālās mūzikas apvienībām.

Kā ierasts, par nebeidzamām dejām rūpēsies DJ Dafne no VETO Dj Team.

Īpašs būs arī vizuālais noformējums, žurnāla darboņi solījuši atlasīt gan žurnālā publicētas, gan lasītājiem vēl neredzētas fotogrāfijas no pēdējā laika iespaidīgākajiem koncertiem. Pievērs uzmanību to izstādei!
 

Ieeja klubā no plkst. 22:00
Ieejas maksas: studentiem 2,50 Ls; ne-studentiem 3,50 Ls

www.vetomagazine.lv
www.studentuklubs.lv
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kristians, 11.12.2008. 08:57:56 (ip:195.13.163.18)
Рейтинг комментария: 0

es izvēlos beach party

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


Войтирегистрация