19. aprīlī Rīgā viesosies pazīstamais Ņujorkas reperis AFU-RA

Hophopz.lv, 10.04.2007., 08:35

19. aprīlī, Rīgā, Andrejsalā, Pulkveža telpās notiks hiphop pasākums, kurā kā galvenais viesis ar savu koncertprogrammu uzstāsies pazīstamais Ņujorkas reperis Afu-Ra.

Pasākuma ietvaros tiks prezentēts hiphop žurnāls "CREAM", kas turpmāk tiks izdots kā regulārs drukāts materiāls par pasaules un vietējo hiphopu latviešu valodā.

Par telpu muzikālo noformējumu rūpēsies mixmāsteri AG un Raitis, Dj Oļegs un Krīdžejs Dī. Pirms Afu-Ra uz skatuves kāps vietējie reperi - Ozols, Kurts (S'T'A) un Nātre, kā arī vietējā krievvalodīgā hiphopa pārstāvji Net Dima Bez un 9. Kanal.

lggadējā Ņujorkas projekta "Gangstarr foundation" dalībnieks 29 gadus vecais hiphop izpildītājs Afu-Ra satricināja hiphop pasauli ar saviem pirmajiem diviem albumiem "Body of the Life Force" un "Life Force Radio". Vairākas reizes ar koncerttūrēm apceļojis pasauli un pārdevis vairāk nekā 250,000 albumu, Afu-Ra turpina savu stāstu arī trešajā albumā "State of the Arts".

Paralēli ceļošanai apkārt pasaulei kā MC un hiphop pionieris Afu-Ra ir intelektuāls cilvēks, tēvs un pirmās pakāpes melnās jostas īpašnieks Tae Kwon Do. Pretēji daudziem izpildītājiem ar krāšņiem un skanīgiem vārdiem viņa skatuves vārdam ir īpaša nozīme. Tas ir ņemts no ēģiptiešu nāves grāmatas, kurā rakstīts par vīru, kas nonācis uz iznīcības ceļa, bet meklē sevī spēku, lai pārvarētu šķēršļus. Līdzības iedvesmots, Afu-Ra sev izvēlējās viņa vārdu, kas nozīmē dzīvības spēka pilnu ķermeni un simbolizē dzīvības veidošanu.

Vēl viena Afu-Ra panākumu atslēga ir viņa daudzpusība. Afu-Ra ir lauzis daudz ceļu bijušo sadarbību ietvaros ar tādiem izpildītājiem un producentiem kā KyMani Marley, DJ Premier, Big Daddy Kane, Tina Marie, Noble Society, Jeru The Damaja un GZA no Wu Tang Clan. Trešajā albumā "State of the Arts" Afu turpina lauzt ceļu un atbalsts viņam nav mazinājies.

Afu-Ra par sevi saka: "Es esmu daudzpusīgs izpildītājs. Es varu repot tusiņu gabalus kā arī smagus "battle" gabalus. Galvenais tajā visā ir - lai arī kādu stilu es izpildītu, es pasniedzu augstāko raudzi. Neskatoties ne uz ko, man savos tekstos ir jāpasniedz informatīvas zināšanas."

Pasākuma sākums 19:00


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab

Анкеты девчат равным образом молодых людей он-лайн, в телеграм канале @wanowes

Antoniagloro


Войтирегистрация