"Xenos" un Valdis Indrišonoks noslēdz Latvijas tūri Rīgā, Dzelzceļa muzejā

Santa Pupolberga, grupa "Xenos", 03.05.2006., 10:28

4.maijā, plkst.21.00 grupa „Xenos” un mūziķis Valdis Indrišonoks ar grandiozu koncertu Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā noslēgs savu Latvijas tūri, kas veltīta abu mūziķu jauno albumu iznākšanai. Rīgas koncerta īpašie viesi ir Jānis Strapcāns (H20), pasākuma vadīs Kristy (Talantu Fabrika) un Ants. Koncerta neiztrūkstoša daļa būs arī iespaidīgs gaismu un video šovs.

"Xenos" Santa Pūpolberga (foto: Romans Kundecskis)Katrs koncerts ir īpašs piedzīvojums gan mums pašiem, gan skatītājiem. Ir aizraujoši redzēt, ka ar labas tehnikas, gaismas un video šova palīdzību vēsts, kuru vēlamies pateikt, nonāk līdz klausītāju sirdīm daudz spēcīgākā veidā. Pēc katra koncerta esam saņēmuši neskaitāmi daudz labu atsauksmju par programmas augsto līmeni, pozitīvi iegūtām emocijām un īpašo koncerta atmosfēru. Vislielāko piepildījumu dāvā cilvēku atklāta atdzīšanās par atgūtu dzīvotprieku un saprastām vai atgādinātām dzīves vērtībām,” stāsta grupas „Xenos” soliste Santa Pūpolberga

Kopš 21.aprīļa tūres ietvaros mūziķi ir koncertējuši lielākajās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Jēkabpilī, Ventspilī, Liepājā, kā arī Kuldīgā un Talsos. Mūziķi uzņemti ar patiesām emocijām, klausītāji mājup pēc katra koncerta devušies iedvesmoti un priecīgi.

Valdis Indrišonoks (foto: Romans Kundecskis)Tūrei tapušais gaismu un video šovs veidots sadarbībā ar Skandināvijas profesionāļu komandu no Live Production School, kas vairākus mēnešus strādājusi pie tā, lai kopā ar mūziķiem varētu doties koncertturnejā pa Latviju. Pielietojot Skandināvu kolēģu pieredzi, kā arī izmantojot video ekrānus un vairākas tonnas smagu profesionālu gaismas, skaņas un video aparatūru, visi tūres apmeklētāji varēja izbaudīt īpaši kvalitatīvu gaismu un video šovu.

Tūres atbalstītāji: B/n Kurši, Fobo Print, Ervitex, SIA Skandināvs, Media Centrs Kurzeme, PUFF, Delfi, Avene, Olimpiskais centrs Ventspils, Latvijas Kristīgais radio, Latvijas Radio, Kurzemes Radio, Radio 1, Draugiem.lv.

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация