"Xenos" un Valdis Indrišonoks Latvijas koncerttūri atklāj Jēkabpilī

Santa Pūpolberga, „Xenos”, 18.04.2006., 19:17

21.aprīlī plkst.19.00 ar koncertu Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā grupa „Xenos” un mūziķis Valdis Indrišonoks sāk savu Latvijas koncerttūri, kas veltīta divu jaunu albumu iznākšanai.

XenosLatvijas tūres ietvaros faniem pirmo reizi būs iespēja noklausīties „Xenos” un Valda Indrišonoka jaunās koncertprogrammas, kas iekļautas albumos „Kā Tu Tā Māki?” (Xenos) un „Vai Tu Nāksi Līdz?” (V.Indrišonoks).

Latvijas koncerttūre ir īpaša ar to, ka tas būs jauns līmenis abu grupu muzikālajā izaugsmē un pieredzē. Arī līdzšim esam aktīvi koncertējuši un braukuši tūrēs, tomēr šis ir vislielākais izaicinājums, ko esam uzņemušies izdarīt draugu un pašu spēkiem. Mūsu mūzika uzrunā cilvēkus, maina dzīves, iedrošina un izaicina domāt par aktuālām tēmām, tādēļ, lai sakāmajam būtu lielāka ietekme, un tas būtu uztverams arvien plašākai auditorijai, ir arvien vairāk jādomā par to, cik saistoši tas tiek pasniegts. Mēs speram šos soļus, pieņemam jaunus izaicinājumus un pilnveidojamies. Šajā tūrē apsolam divreiz vairāk mūzikas, šova un spēka,” stāsta grupas „Xenos” soliste Santa Pūpolberga.

Koncerts Jēkabpilī būs arī savdabīga Valda Indrišonoka jaunā albuma Latvijas prezentācija, jo dziesmas no jaunās plates līdz šim ir dzirdējuši tikai klausītāji ASV, kur mūziķis koncertēja aprīļa sākumā.

Tūrei tapis īpašs gaismu un video šovs, kas veidots sadarbībā ar Skandināvijas profesionāļu komandu no Live Production School. Pielietojot Skandināvu kolēģu pieredzi, kā arī izmantojot video ekrānus un vairākas tonnas smagu profesionālu gaismas, skaņas un video aparatūru, koncertu apmeklētāji varēs izbaudīt vēl nebijušas emocijas.

Skandināvijas kolēģi ir veidojuši skaņas, gaismas un video šovus līdz pat 35 tūkstošiem skatītāju lielai auditorijai, piedalījušies projektā Impact World Tour un dažādu mūziķu albumu un DVD veidošanā. Tāpēc mums ir īpašs prieks, ka arī Latvijas tūres koncerti tiks filmēti un iemūžināti DVD,” uzsver Santa Pūpolberga.

Valdis IndrišonoksXenos un Valda Indrišonoka Latvijas koncerttūre:
  • 21.aprīlī Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, plkst.19.00
  • 23.aprīlī Jelgavā, Jelgavas k/n, plkst.18.00
  • 27.aprīlī Talsos, Talsu sporta namā, plkst.20.00
  • 28.aprīlī Ventspilī, Olimpiskajā centrā „Ventspils”, plkst.20.00, viesi: C-STONES
  • 29.aprīlī Kuldīgā, Kuldīgas sporta centrā, plkst.20.00
  • 30.aprīlī Liepājā, Liepājas biedrības namā, plkst.18.00
  • Noslēguma koncerts – 4.maijā Rīgā, Dzelzceļa muzejā, plkst.21.00. Īpašie viesi: Jānis Strapcāns (H20) un pasākuma vadītāji - Kristy un Ants.

Tūri atbalsta: Kurši, Fobo Print, Ervitex, SIA Skandināvs, MCK, PUFF, Delfi, Avene, Olimpiskais centrs Ventspils, Latvijas Kristīgais radio, Latvijas Radio, Kurzemes Radio, Radio 1, Draugiem.lv.

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация