Festivālā "Zaļumballe" uzstāsies Igo

Zane Volkinšteine, 14.08.2009., 13:46

Mūzikas un mākslas festivāla "Zaļumballe 2009" programma papildināta ar vairākiem lieliskiem māksliniekiem – viens no interesantākajiem festivāla pārsteigumiem solās būt Igo, kas festivālā uzstāsies ar sava "zelta repertuāra" dziesmām.

Zaļumballe 2009Mūziķis Igo "Zaļumballē" spēlēs kopā ar trim citiem māksliniekiem – ar taustiņinstrumentālistu Juri Kristonu un vokālistēm Zani Biķi un Ievu Kerēvicu. Koncertā būs dzirdami vairāki dueti. "Nevienu nemocīšu ar dziesmām, kas nekad nav dzirdētas," par gaidāmo uzstāšanos saka Igo, piebilstot, ka repertuārā galvenokārt būs dzirdamas dziesmas, kas iekļautas jubilejas koncertu tūrē (par godu mākslinieka 30 skatuves darbības gadiem) – tajā skaitā ārijas no rokoperas "Lāčplēsis".

Bez tam festivāla mākslinieku sarakstam pievienojies pašmāju dziesminieks Martin Confused, enerģiskie un aizraujošie elektroniskā džeza pārstāvji Riga Metro, ambient/ post-metal grupa The Black Drummer is a Slave, puišu pankroka grupa Tumors, meiteņu pankroka grupa Monologs Divatā, un pēc vairāku mēnešu klusuma perioda uz skatuves kāps festivālu apmeklētājiem pazīstamā grupa IndyGo.

"Zaļumballē" uzstāsies arī bulgāru apvienība Voyvoda, kas spēlē eksperimentālu mūziku, ko iedvesmojuši Karpati, Melnā jūra un Balkāni.

Dīdžeju klāstam ir pievienojies daudzpusīgais mākslinieks Roberts Gobziņš, kurš kā Dj Eastbam ar krietnu devu dzirkstošas diskotēkas pacilās jaunus un vecus, un Artūrs Mednis no "Jaffa Riga". Dīdžeju pulkam pievienosies arī ELVI Soulsystems & Krii, Arno, Glendija, Marimana, Sensiva, DJ Onishi, Apofeoz Sound System, Mario un Sundquist.

Kopumā abās festivālā dienās uzstāsies vairāki desmiti mākslinieku – "Zaļumballē 2009" varēs dzirdēt grupas Satellites LV, Astro`n`out, Tribes of the City, Triānas Parks, Goran Gora, Soundarcade, Tesa, Inokentijs Mārpls, mūziķi Kārli Kazāku un daudzus citus. Pilna festivāla programma, kā arī mākslinieku uzstāšanās laiki apskatāmi interneta mājas lapā www.festivalszalumballe.lv.

Turklāt iepriekš izziņotais "Zaļumballes" aktivitāšu klāsts (teātris, foto, tautas sportiņš, eko tirdziņš u.c.) papildināts ar Urban Yoga nodarbībām – nodarbības būs atraktīvas un jautras, piemērotas jauniem cilvēkiem un tajās tiks pasniegti elementi no akrobātiskās, spēka un pāru jogas. Savukārt sestdienas dzīvesprieku un spirgtumu nodrošinās ne vien svaigais lauku gaiss, bet arī folkloras kopa "Kokles", kas izdziedās senču gudrības.

Atgādinām, ka mūzikas un mākslas festivāls "Zaļumballe 2009" notiks 28.-30. augustā Beibežos, Vecumnieku novadā. Tiem, kas biļetes uz festivālu iegādāsies interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, ir iespēja tikt pie jaukām dāvanām.

"Zaļumballe" ievērojama ne vien ar plašo muzikālo prieku klāstu, bet arī ar izcilu kultūras un sporta programmu un draudzīgām biļešu cenām – biļete uz visu festivāla laiku maksā tikai 9 latus.


3 коментария Комментирование доступно всем.
es un meralds, 15.08.2009. 23:13:33 (ip:84.237.173.36)
Рейтинг комментария: -2.866

Igo atkal sasitis galvu?

puslaiks, 16.08.2009. 18:39:20
Рейтинг комментария: 1.414

Solās būt viens no labākajiem vasaras festiem!

Dace A (festbuss@inbox.lv), 17.08.2009. 07:15:20 (ip:91.90.226.46)
Рейтинг комментария: 0

Tiek organizēts autobuss no Rīgas uz festivālu "Zaļumballe" un atpakaļ.
Tas izmaksās 2,8Ls abos virzienos kopā!

Izbraukšana no Abrenes ielas galapunkta: 28.augusts 14:00; 16:00;
Atgriešanās no Zaļumballes: 30.augusts 11:00; 13:00;

http://festbuss.petrams.lv/

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация