Ziņas no Rock'n'Riga

Gustavs Terzens, 11.08.2009., 13:17

Rock’n’Riga pirmajā Solo Ģitāristu Dueļu sezonā uzvaru gūst Pauls Ruško, un šonedēļ ar īpašu pasākumu noslēgsies balsojums par Garāžas dueļu 2.sezonas dalībniekiem.

6.augusta vakarā uz Rock’n’Riga skatuves notika lielais solo ģitāristu dueļu superfināls, kurā par galveno balvu, kompānijas Schecter izgatavoto ģitāru "Black Jack", cīnījās četri regulārā čempionāta labākie ģitāristi – D.Brūveris, J.Kažemaks, P.Ruško un J.Andžāns.

Sīvā cīņā un ne bez dramatiskiem notikumiem smagu uzvaru izcīnīja Pauls Ruško, kurš galējā cīņā pieveica J.Andžānu.

Pauls RuškoCīņas karstumā J.Andžānam pārtrūka stīga, uz ko Ruško atbildēja ar džentlmenisku žestu – aizdeva savu otro ģitāru, jo pašam rokās bija sava grupas biedra dāvātais Gibsons (tāda esot bijusi noruna starp Paulu Ruško un Kārli Šteinmani – ja kāds no viņiem iekļūst finālā, tad viņi samainās ar ģitārām...). Vissīvākā cīņa izrādījās tieši noslēdzošajā fāzē, kad abi duelanti stājās pret publiku bez pavadījuma un drīkstēja katrs izmantot vienu sevis izvēlētu efektu. Ruško izvēle krita uz wah-wah, savukārt Andžāns izmantoja delay.... Brīdī, kad jau šķita, ka duelis nekad nebeigsies, abi ģitāristi lika manīt, ka viss ir pateikts un ir laiks noteikt uzvarētāju! Uz skatuves kāpa vecmeistars Armands Alksnis un noklausoties publikas ovācijas norādīja uz P.Ruško. Aplausiem skanot, P.Ruško savās rokās saņēma Shecter "Black Jack" no oficiālā pārstāvja Edija Rudža rokām un pašā pasākuma noslēgumā uzvarētājam pretim stājās A.Alksnis ar savu Schecter ģitāru. Sveicam Paulu Ruško!

Šoceturtdien, 13.augustā, 21:30 notiks pirmās solo ģitāristu dueļu sezonas after-party, kur visiem būs iespēja vēlreiz satikt visus 16 pirmās sezonas varoņus, kuriem savukārt būs iespēja izaicināt uz revanšu vai uz dueli tos dalībniekus, ar kuriem konkursa kārtībā uzspēlēt nesanāca. Turklāt R’n’R izziņos 2.sezonas datumu, tamdēļ visiem pārējiem ģitāristiem šis pasākums būtu īpaši jāņem vērā!!

Trešdien, 12.augustā, R’n’R skatuve tiks atdota blūzam un krodziņu okupēs leģendārā pašmāju blūza komanda D-11. Pasākumu ievērības cienīgu padara fakts, ka tas būs pēdējais koncerts grupas ierastajā un ilggadējā sastāvā, jo prom uz svešām zemēm dodas grupas bundzinieks Pauls... pasākuma nosaukums "Ceļakāja Paulam", jo "ceļamaizi" blūzmenim iedzert būtu nesalīdzināmi grūtāk.

Piektdien, 14.augustā, R’n’R skatuvi atdod jaunākās paaudzes lielākajam roka pārsteigumam Latvijā – grupai Monkeyrocks. Grupā darbojas nu jau daudziem zināmais ģitārists Rūdolfs Ozols, kurš par sevi jau ir licis manīt gan televīzijā gan arī uz skatuves.

Sestdien, 15.augustā, R’n’R viesosies lietuviešu grupa H.O.W.. Līdz šim par leišu roku R’n’R ir saņemtas vislabākās atsauksmes. Cerams, šis koncerts to tikai pastiprinās.

Svētdien, 16.augustā notiks 2.Garāžas dueļu sezonas balsojuma beigu sagaidīšanas pasākums un tiks paziņotas tās 16.grupas, kuras cīnīsies 2.sezonā! Krogā speciāli tiks izvietoti datori, no kuriem turpat uz vietas varēs nobalsot par saviem favorītiem. Par papildus balsu iegūšano lasiet šeit www.rocknriga.lv.

R’n’R atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir par brīvu!


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.





назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация