Музыкальные новости

Jaunās Zvaigznes šonedēļ aktualizē latviešu rokmūzikas leģendas Rīgā, Talsos un Ludzā /6комментария

Diāna Bērza, 04.04.2007., 10:57

Citējot komponistu Imantu Kalniņu, kura dziesmas Jaunās Zvaigznes dziedājušas jau divreiz - "Šis konkurss ir lieliska iespēja bērniem un jauniešiem pieteikt un parādīt sevi. Iepriekšējo konkursu pieredze ir ļoti pozitīva."

"Baložu Pilni Pagalmi" albuma "Esi sveiks" pirmatskaņojuma svētki /3комментария

Jānis Daugavietis, 04.04.2007., 10:49

Grupa "Baložu Pilni Pagalmi"
Grupa "Baložu Pilni Pagalmi"
BPP nāk ar 15 jaunām dziesmām, no kurām līdz šim radio skanējušas tikai divas - radiohiti "Melnbaltā" un "Huana brīnums". Pirmā no tām ir jau droši pieskaitāma „modernai klasikai", un domājams, ka līdzīgu statusu iegūs vēl dažas šī albuma dziesmas, kā tas allaž bijis ar katru baložu albūmu.

Platforma Records atklāj pavasara sezonu degustējot saldējumu

Baiba Paozola, 03.04.2007., 13:48

Marta mēneša izskaņā Platforma Records aicināja savus draugus uz nelielu dārza sezonas atklāšanu, kurā tika degustēts jaunais Carte d’Or saldējums.

Piesakies jauno grupu un izpildītāju konkursam - "Laiks Jaunajiem!" /3комментария

Festivāls Dvēselei "Harmonija 2007", 03.04.2007., 13:38

Festivāls Dvēselei "Harmonija 2007" izsludina pieteikšanos jauno grupu un izpildītāju konkursam "Laiks Jaunajiem!", kas no 13.-15. jūlijam norisināsies festivāla "Harmonija" ietvaros.

Ceturtdien, 5. aprīlī Studentu klubā grupa "R.A.P." /1комментария

Anita Alksne, 03.04.2007., 12:18

Grupa "R.A.P."
Grupa "R.A.P."
Šis koncerts būs savādāks, nekā citi – vairāku iemeslu dēļ. Grupa nolēmusi mazliet papurināt savu repertuāru un šajā koncertā saviem klausītājiem piedāvās arī dziesmas no albumiem "2" un "Feel?". Dažas no tām nav tikušas spēlētas turpat 7 gadus!

Jaunie mūziķi un mākslinieki piedalīsies "Nokia Extreme Andrejsalā" /1комментария

Agnese Ruberte, 03.04.2007., 10:26

Noslēdzoties "Nokia" un "Draugiem.lv" konkursam, zināmas tās piecas jaunās grupas, kas uzstāsies uz "Draugiem.lv Open Stage" skatuves "Nokia Extreme Andrejsalā", 14. aprīlī. Pirmo reizi "Nokia Extreme" vēsturē pasākumā varēs vērot arī modernās mākslas darba tapšanas procesu.

Klubā "Depo" uzstāsies grupas "Armageddon clock" un "Tragic Vision" /1комментария

Guntis Vanags, 03.04.2007., 05:53

Grupa "Armageddon clock"
Grupa "Armageddon clock"
8. aprīlī klubā "Depo" notiks vērienīgs rokkoncerts ar 4 grupu piedalīšanos. Galvenie vakara varoņi būs grupas "Armageddon clock" no Somijas un "Tragic Vision" no Vācijas. Ne mazāk gaidītas ir arī abas pārējās grupas "Aortorta" no Somijas un "Tesa" no Latvijas.

Grupa "Dun Dun" atzīmēs ieraksta izdošanu

SKYR, 03.04.2007., 05:44

Grupa "Dun Dun"
Grupa "Dun Dun"
Lai godinātu sava debijas ieraksta izdošanu, šo ceturtdien, 5.aprīlī, grupa "Dun Dun" ielūdz visus draugus, paziņas un interesentus uz prezentācijas koncertu Liepājā, klubā "Fontaine Palace".

Jaunās Zvaigznes aktualizē Latvijā rokmūziku un strauji tuvojas pusfināla koncerti /7комментария

Diāna Bērza, 02.04.2007., 13:00

Kāpēc rokmūzika vienmēr bijusi elitārāka par popu un šlāgeri? IR vai NAV rokmūzika latviešu kultūras sastāvdaļa? Šopavasar tas ir aktuāli, jo bērni un jaunieši visā Latvijā izvēlas dziedāt leģendāras latviešu rokmūzikas pērles!

"Secondchance" šodien sāk atskaņot Lieldienu singlu /3комментария

Filips Baumanis, 02.04.2007., 10:45

Grupa "Secondchance" šodien sāk atskaņot savu īpašo pirms Lieldienu singlu "Tāda Mīlestība". Dziesma stāsta par Lielās piektdienas notikumiem un dziļiem, personīgiem pārdzīvojumiem šajā sakarā.

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация