Музыкальные новости

"Kera – Babylon Shall Fall"

Stanislavs Kokins, 11.12.2006., 07:19

Gads pagājis, kopš mūs pameta labākais no labākajiem cilvēkiem, RAGG MC inna di Latvian Babylon - KERA.
Savus priekšnesumus šai vakarā sniegs KERAs draugi, ar kuriem viņš savulaik kopā ir muzicējis un strādājis pie ierakstiem.
We will always rememba... rest in peace, real RAS!

"Sitāras maģija" Ustads Šahids Parvezs Rīgā /4комментария

"Absolute" Korporatīvo un mārketinga komunikāciju aģentūra, 07.12.2006., 07:08

Ustads Šahids Parvezs
Ustads Šahids Parvezs
Pirmoreiz pēc Republikas neatkarības atgūšanas Latvijā uzstāsies slavenais indiešu sitārists Ustads Šahids Parvezs (Ustad Shahid Parvez).

"Tehno Karnevāls 4" /5комментария

Radošā apvienība "808" un Aģentūra "UKSUS", 06.12.2006., 09:37

Jau ceturto reizi 2006. gada 15. un 16. decembrī norisināsies kultūras festivāls "Tehno Karnevāls", kas šoreiz dārdēs Andrejsalā blakus vecajai termoelektrostacijai Andrejostas ielā 4.

Kopprojekts "Due North"

Baiba Paozola, 06.12.2006., 06:58

Dānijas Kultūras Institūts š.g. 8.decembrī Rīgā, Andrejsalā un 9.decembrī Liepājā, klubā "Fontaine Palace" rīko Dānijas un Latvijas grupu un mūzikas industrijas kopprojekta "Due North" pasākumus, kur muzicēs ne vien Dānijas aktuālākā jaunā grupa Lily Electric, bet arī pašmāju shoegaze stila pārstāvji "Tribes of the City" un britroka grupa "Mofo".

„Astro’n’out” lielkoncerts 2.decembrī /6комментария

Ilze Ieviņa, "Avantis" projektu koordinatore, 01.12.2006., 11:55

2.decembrī „Sapņu fabrikā” grupa „Astro’n’out” priecēs savus klausītājus ar savu līdz šim lielāko koncertu, kura ietvaros plašākai publikai prezentēs debijas albuma „Kuš Kuš” programmu, uzstājoties kopā ar tādiem viesmāksliniekiem kā Štrausa stīgu kvartetu, Goran Gora un igauņu grupu „Under Marie”.

"Re:public" jaunais radio singls "9.vilnis"

Girts Rozkalns, 30.11.2006., 13:42

Grupa "Re:Public"
Grupa "Re:Public"
No šodienas Radio SWH un drīz arī visās Latvijas radiostacijās sāk skanēt grupas Re: public jaunais radio singls "9.vilnis"!

Klāt kārtējais "Beach Party" /1комментария

Guntis Vanags, 30.11.2006., 09:22

2. decembrī velkam ārā peldkostīmus un citas vasaras drēbes un dodamies uz kārtējo "Beach Party" klubā "Depo" – vasaras ballīti ziemā. Atklāti sakot, mazliet ir nojucis, kura pēc skaita ballīte šī jau ir, it kā vajadzētu būt piektajai, bet ja pieskaita klāt vēl 2, kuras norisinājās mūsu iepriekšējā klubā "Metro", tad jau septītā.

Rīkos teatrālu “anti-antipirātisma” akciju

Andris Gauja, 27.11.2006., 23:07

Grupas "Suņa stunda" albums "Kā gribēju..."
Grupas "Suņa stunda" albums "Kā gribēju..."
30.novembrī klubā “Depo” notiks teatrāls koncerts “Suņa laiks”, kurā grupa “Suņa stunda” laidīs klajā savu pirmo albumu. “Suņa stunda” savu CD “Kā gribēju...” labprātīgi dāvinās koncerta apmeklētājiem, mudinot to pumpēt, pārpumpēt, augšup- un lejuplādēt par baltu velti. Faktiski grupa savas autortiesības uzdāvinās tautai (izņemot komerciālas izmantošanas gadījumus).

Reaktīvas dejas un gameboy metāls "1-2 cauri" /1комментария

Viestarts Gailitis, 24.11.2006., 07:09

Jaunas tendences deju mūzikas spektra "smagajā" galā varēs iepazīt "Skaņu meža" koncertsērijas 1-2 cauri! un kluba "Pulkvedis" rīkotajā pasākumā 7.decembrī Andrejsalā. Amerikāņu elektronikas mūziķis Drumcorps jeb Ārons Spektrs caur ātriem, izlēmīgiem, asimetriskiem ritmiem, spriedzi un ģitāras kaucieniem prezentēs reaktīvi enerģisku lauztāko un nešpetnāko deju mūzikas stilu — breakcore un grindcore — sakausējumu.

"Astro’n’out" debijas albuma prezentācija /1комментария

Ilze Ievinja, 23.11.2006., 09:15

Grupa "Astro'n'out"
Grupa "Astro'n'out"
2.decembrī "Sapņu fabrikā" grupa "Astro’n’out" aicina klausītājus uz savu līdz šim lielāko koncertu. Tam top īpašs skatuves noformējums, turklāt koncerta atmosfēru kuplinās arī vairāku viesmākslinieku uzstāšanās.

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

WilliamHal

Глэмпинг с детьми: безопасность в палатках Актория МСК glamping glampings-buy ru

Aktoriya_MSK_uxKr

Спасибо, этот сайт чрезвычайно полезный. посмотрите также эту страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sownibh


Войтирегистрация