Музыкальные новости

Grupa "Astro’n’out" atklās "Baltic Event" Berlīnes kinofestivālā

Elīna Starostniece, 09.02.2007., 11:42

Grupa "Astro’n’out"
Grupa "Astro’n’out"
Grupa "Astro’n’out" rītdien, 10.februārī dodas uz Berlīni, lai piedalītos Starptautiskā Berlīnes kinofestivāla pasākumos un atklātu "Baltic Event" Berlīnes Filmu muzejā. Grupas videoklips "Daļa Rīgas" iekļauts "Berlinale Talent Campus" atlasē, kas sniedz iespēju prestižajā jauno talantu nometnē piedalīties arī grupas un klipa producentei, "Avantis" direktorei Ilonai Bičevskai.

Sākusies pieteikšanās 4. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālam "Sintētiskā Sircapziņa 2007"

Lauris Krievs, 09.02.2007., 10:15

Radošā apvienība "Melnais Piens" ir izsludinājusi pieteikšanos 4. Latvijas elektroniskās mūzikas festivālam "Sintētiskā Sircapziņa 2007", kas norisināsies 6. un 7. jūlijā Madonas pilsētas estrādē. Festivāla mērķis ir popularizēt un attīstīt elektronisko mūziku Latvijā.

Grupa "Latvian Blues Band" Studentu klubā /1комментария

Anita Alksne, 09.02.2007., 07:27

Mūzikas akadēmijas Studentu klubs aicina uz pasākumu, kurā dzirdēsiet īsto Latvian Blues Band, kas Bites Blūza klubā uzstājies kopā ar lieliskiem blūzmeņiem no visas pasaules. Par to, ka LBB nāk no Latvijas, brīnās pat pasaules blūza grandi, kas, klausoties viņu spēli, ir pārliecināti, ka "baltie" šie puikas noteikti nav.

Pārdota gandrīz puse "Sensation White" ieejas biļešu /2комментария

Dita Ābola, 08.02.2007., 12:12

"Gandrīz puse no biļetēm uz gada lielāko deju mūzikas notikumu – "Sensation White" – jau ir pārdotas un man šķiet, ka vairāk nekā 3 mēnešus pirms pasākuma šāda interese un tirdzniecības rezultāti ir īpašs notikums Latvijā", atzīst projekta organizatoru JET FORCE pārstāvis Cornelis van der Vaart (Kornelis van der Vart).

Grupas "The Doors" 40. gadadienā klajā nāks labāko dziesmu izlase /4комментария

Jānis Penka, 08.02.2007., 10:48

Grupa "The Doors"
Grupa "The Doors"
Leģendārās rokgrupas "The Doors" 40.gadu jubilejas svinības savu kulmināciju sasniegs 26.martā, kad mūzikas izdevniecība "Rhino Records" klajā laidīs divas "Very Best Of" izlases, kā arī atkārtoti izdos visus sešus grupas studijas albumus, papildinātus ar jauniem grupas un skaņu inženiera Bruce Botnick radītiem miksiem un līdz šim nedzirdētiem skaņdarbiem.

Imanta Kalniņa dziesmu spēles iemājos "Arēnā Rīgā"

Ilze Vaļka, 08.02.2007., 08:09

"Arēnā Rīga" 28. aprīlī skanēs daudzas populāras, labi zināmas un arī sen nedzirdētas komponista Imanta Kalniņa dziesmas grupas “Autobuss debesīs” un plaša viesu pulka izpildījumā.

Latviešu kamermūzikas skaņdarbu pirmatskaņojumi koncertā koncertzālē Mazā Ģilde

Egils Štāls , 07.02.2007., 14:36

Mūziķu grupa "Altera Veritas" Valentīndienā, 14.februārī 19:00 aicina uz īpašu koncertu Mazajā Ģildē. Koncerta programmā tiks atskaņoti Rīgā koncertos vēl nedzirdēti, jaunākie Latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbi mūziķu grupas "Altera Veritas" netradicionālajam sastāvam (kokles, flauta, akordeons), kā arī notiks komponistu Andra Dzenīša un Georga Pelēča jaunradīto skaņdarbu pirmatskaņojumi!

Studentu klubs uzsāk trešdienu koncertu sēriju /2комментария

Anita Alksne, 06.02.2007., 14:51

Grupa "Butter In Fly"
Grupa "Butter In Fly"
Kā jau solījām, Studentu klubs uzsāk trešdienu koncertu sēriju, kuros piedāvā Jūsu vērtējumam jaunās un daudzsološās grupas. Šoreiz Jūsu vērtējumam piedāvājam veselas četras grupas - "Butter in fly", "Hertz", "Bērna prātā" un "Backyard".

"Gelousy" - grupa, kas jau 10 gadus palikusi uzticīga grunge skanējumam /2комментария

Edzis, grupa "Gelousy", 06.02.2007., 13:14

Grupa "Gelousy"
Grupa "Gelousy"
20.janvārī savā ziņā leģendārai grupai "Gelousy" iznāks otrais albums ar nosaukumu "Lost & Found". Leģendārai tajā ziņā, ka nav jau daudz grunge un rock stilā spēlējošu Latvijas grupu. Vairākas ir bijušas un jaunas radušās, bet palikušas šim mūzikas stilam uzticīgas tikai nedaudzas, un viena no spēcīgākajām to vidū ir "Gelousy".

Klubā "Depo" uzstāsies grupa "Unite Tribe" no Īrijas

Guntis Vanags, 06.02.2007., 13:07

Grupa "Unite Tribe"
Grupa "Unite Tribe"
Grupa "Unite Tribe" no Īrijas uzstāsies Boba Mārleja dzimšanas dienai veltītajā pasākumā klubā "Depo".

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация